Jakie słuchawki?

Witam, poszukuje słuchawek do pc najlepiej bez mikrofonu ewentualnie z odpinanym mikrofonem, z regulacją głośności, najlepiej aby były dookoła uszen kwota jaką moge przeznaczyć to 50 zł ewentualnie moge dołożyć te 10 zł ale nie więcej, mogą być z Allegro. Za pomoc będę wdzięczny.

Co powiesz na to

Kurcze!

czesiek144

Wyprzedziłeś mnie o kilka sekund!! :PP

W dodatku od Creative’a! A Creative ma dobry sprzęt :slight_smile:

Creative ma najlepszy sprzęt.

A w tej cenie te słuchawki będą najlepsze :smiley:

SteelSound 5h lub 3h

nie kupuj zadnych szajssoundow typu 3h czy 5h

doloz 20zl i kup sennheiser hd201 a te steelsoundy beda przednia strona wiadra, nie mozna porownywac takiego szajsu jak steelsound do sennheisera

Nie jeśli chodzi o słuchawki, w tej dziedzinie Creative’y nie nadają się, to nie ta półka.

może i tak ale nie w przypadku Fatality

http://www.ceneo.pl/1229246

według mnie najlepsze co może być w kategorii cena/jakość

Haha fatality nie dobijaj mnie :stuck_out_tongue:

Właśnie chodzi mi o wersje Fatality.

Z creativów dobry jest tylko CREATIVE AURVANA LIVE! ale to juz wydatek 160zł. Ja wiele słuchawek miałem na głowie.

Creative w ogóle nie w tej dziedzinie, nie nadaje sie. chodzi o to, że creative robi strasznie sztuczne dzwięki i nie ma praktycznie sceny, wszystko się dzieje między instrumentami, w głowie; a akg/sennheiser ma baaardzo szeroką scene i naturalne dźwięki.

Senki i akg biją je o głowe. to moja opinia, w sumie każdy ma inny gust muzyczny. jak dla mnie sztuczne dźwięki i zamknięta scena to wada, dla kogoś innego to może być zaleta.

Chodzi mi tu oczywiście o Sennheiser HD202 / HD457 i AKG K414P.

Do gier jak i do muzyki te słuchawki są świetne.

@Do autora

Do czego potrzebujesz słuchawki? To jakieś amatorskie mają być do rozmowy na skype? Czy do CS’a i chcesz np słyszeć co się dzieje za ściąną?

Live! to jest właśnie żal kosztują 2 razy tyle a osobiście nie odczułem żadnej różnicy

nawet nie słyszałem o takich słuchawkach :stuck_out_tongue: dobre są ??

Każdy ma inny gust muzyczny :wink: Są dobre ale nic więcej bo senki za 100zł są o wiele lepsze.

Bardzo :wink: W tej cenie nie ma lepszych.

ehehe facetowi który ma X-750BF ni można ufać :stuck_out_tongue:

senki ?!?! ■■■ ! senki to możesz sobie za 30zł kupić a Creativ’y fatality to bardzo dobre słuchawki z rzetelną nie niską a jednocześnie też nie wysoką ceną

jak masz gust muzyczny za 160zł no to faktycznie każdy ma inny gust :smiley:

Aha…

Aha…

O co chodzi???

W dniu 27.07.2008 , o godzinie 2:12 został dopisany post przez noname321

Skopiuje mój post jeszcze raz, bo widzę, że nie czytałeś dokładnie

Haha fatality nie dobijaj mnie

Właśnie chodzi mi o wersje Fatality.

Ja wiele słuchawek miałem na głowie.

Creative w ogóle nie w tej dziedzinie, nie nadaje sie. chodzi o to, że creative robi strasznie sztuczne dzwięki i nie ma praktycznie sceny, wszystko się dzieje między instrumentami, w głowie ; a akg/sennheiser ma baaardzo szeroką scene i naturalne dźwięki.

Senki i akg biją je o głowe. to moja opinia, w sumie każdy ma inny gust muzyczny. jak dla mnie sztuczne dźwięki i zamknięta scena to wada, dla kogoś innego to może być zaleta.

Chodzi mi tu oczywiście o Sennheiser HD202 / HD457 i AKG K414P.

Do gier jak i do muzyki te słuchawki są świetne.

Owszem i nie będzie to strata pieniędzy. A creative’y za 30zł to będzie strata.

Haha dobra, nie mam słów :x

Fatality HAHA :smiley:

i rozmawiaj tu z takim…

też w realu mam takiego znajomego: “Q6600 to super procesor, a chłodzenie BOXowe jest bardzo dobre i ciche”, i żadne argumenty do niego nie trafiają. bo on wie swoje i on wie najlepiej.

Super słuchawki, rewelacja! Kolega Ci to powiedział? o.O

Te słuchawki są p-r-z-e-r-e-k-l-a-m-o-w-a-n-e.

Fatality to badziew w porównaniu do HD457 i AKG K414P.

Ale kto ich nigdy nie miał na głowie to powie, że fatality są świetne.

Niby dla graczy są a koledze przy graniu w fps’y konstrukcyjnie się rozpadły po roku, a nie jest to gość typu “Boom headshoot!”…

Co do x-750 to idź do ulubionego sklepu, wydaj 3-4x więcej na razera i ciesz się że masz podświetlane logo…

jeśli chodzi o te senki to wcale nie są takie rewelacyjne, poczytajcie sobie opinie —> http://www.audiostereo.pl/Sennheiser_HD … 11-15.html

Co mnie interesują opinie innych? Audiofil się tym nie sugeruje ani żadnymi danymi jak pasmo itd. Najważniejsze, jak się tego słucha i dla mnie w tej cenie nie ma lepszych słuchawek. (Razem z HD457 i AKG K414P)

Sam za jakiś czas sobie kupię HD595, tylko musze jeszcze trochę kasy dorobić :smiley:

Znajomy wyjechał na tydzień i mi je pożyczył… dźwięk “cud miód i malina” :stuck_out_tongue: Szeroka scena, naturalne dźwięki coś przepięknego. Można je cały dzień mieć na głowie i się nawet tego nie czuje. Sennheiser to jednak Sennheiser.

Te Sennheisery są gorsze od Aurvany Live! Proponuję poczytać recenzję i opinię na różnych forach audiofilskich. Tak naprawdę, to produkuje je firma Foster, a Creative doczepia swoje logo…Aurvana w cenie do 200 zł ma tylko jedną konkurencję - Philipsa 8900. Ja ze swej strony polecałbym dołożyć 100 zł i kupić Aurvany Live!. Genialne słuchawki.

Owszem są dobre i tu właśnie widać, że każdy ma inny gust i każdemu inaczej leżą dane słuchawki :wink: Tam ktoś pisał, że nie widział(a raczej nie usłyszał) różnicy pomiędzy Fatality a Aurvana, ja z kolei uważam, że Senki są lepsze.

Z całym szacunkiem, ale nie zauważyć a raczej nie usłyszeć różnicy pomiędzy Fatality a Aurvaną Live!, to jakby nie widzieć różnicy pomiędzy BMW a trabantem…

Wytłumaczeniem może być bardzo słabe żródło w postaci słabej integry, bądż wada fabryczna Aurvan.

Generalnie to Creative robi słabe słuchawki, ich sukcesem są tylko Aurvany, chociaż w rzeczywistości to nie ich konstrukcja…

Panowie ja także poszukuję słuchawek do 5 dych ewentualnie mogę niedużo dorzucić. Najlepiej żeby miały regulowany pałąk bo to dla 13 latka i niektóre słuchawki mogłyby mi ze łba spadać. A wykorzystywane będą do gier ale nie jestem super-pro a kartę muzyczną mam jakąś kiepską i wbudowaną do płyty głównej no i mój budżet dość skromny więc o dźwięku przestrzennym to mogę conajwyżej rozmyślać.