Jakie Słuchawki?

Potrzebuję pomocy w doborze słuchawek - przeznaczenie napewno muzyka oraz filmy.

  1. Panasonic MD-R 301 - 119,00 zł

  2. Panasonic RP-DJ 100 - 79,00 zł

  3. Panasonic RP-HT 255 - 89,99 zł

  4. Sony MO-RXD 200 - 169,00 zł

Które z tych poradzili byście kupić

Lub jakie inne do max 150 zł, a najlepiej do 100 zł.

  • powinno mieć napewno min. długoś kabelka 2,5 - 3 metry, oraz dobrze by było jak mógł by być odsłuch na jednoe ucho.

Pozdrawiam.

Szczerze doradzam słuchawki mało docenianej (a przez prawdziwych DJ niezwykle chwalonej) niemieckiej firmy Sennheiser chodzi o model HD 201,

Bo inne kosztuja w graniach 600zł. Te natomiast kosztuja 100zł a dzwiek jest naprawde rewelacyjny. Stylistycznie tez nie zachwycaja :frowning: ale to nie jest wazne (przynajmniej dla mnie)

oto one: http://www.headphone.com/products/headp … hd-201.php

Właśnie nie za bardzo do ustu przypadła mi ta firma - Sennheiser bo wyglądają nawet słabiej od Manty ( o której lepiej nie mówić ) nie chce kupowac słuchawek na tydzień - bo tyle średni manta wytrzymuje. Co do tej firmy może źle mówię ale niesety wygląd jest stasznie “prymitywny” że aż strach czy się nie rozpadna.

tak ale wyglad nie idzie w parze z wykonaniem (jest dokładne) , zwróc uwage jakich słuchawek używają profesjonalni DJ oprócz Pioneera przewazaja własnie Senny, ja tez sie wachałem ale przekonał mnie kumpel DJ i jestem mu bardzo wdzieczny za to bo mam je 2 lata i prawie głosników nie uzywam i wierz mi nie rozwaliły sie pomimo ze zabieram je wszedzie w podróże :wink:

Ale twoja sprawa jak wolisz przepłacic za firme która produkuje prawie wszystko… np Sony to droga wolna. Muszisz wziasc pod uwage fakt ze Sennheiser produkuje tylko i wyłacznie słuchawki… to tez ma znaczenie.

No jak każdy wacham się, nie chodzi mi o markę tylko własnie o jakoś - a to co mówię to tylko dlatego, że mi się wydaje w tym modelu co podałes że są słabe te “poduszki” czy to tylko wrażenie jak to jest jak masz je w rękach czy sa ok - tzn. czy nie rwą się lub rozciągają.

A co myślisz o tych - Panasonic RP-DJ 100.

mysle ze to wrazenie, u mnie trzymają sie całkiem dobrze w sumie wogole uszkodzen nie ma. Jak na moje techniczne ( :stuck_out_tongue: ) oko sa całkiem solidnie wykonane :wink:

No tez dosyc dobre, cieżko wyczuc po zdjeciach jakiej jakosci sa :frowning:

Najlepiej isc do sklepu z cyklu “hiper” tam czest osa wystawione i graja sobie porównac i woglole a potem zamowi badz to w internecie albo gdzie indziej :wink:

postaram sie poszukac dla Ciebie jakiegos odpowiedniego testu :wink:

Piotrwx : dwa słowa: Sennheiser lub Plantronics (choć plantrony to bardziej do gier/rozmowy) tylko te dwie firmy jeżeli myślisz o jakimś profesjonalnym podejściu do sprawy.

Poza tym, co z tego że gorzej wyglądają ? Nie liczy się wygląd tylko dzwięk ! Zobacz takie Plantrony Audio 90. Wyglądają jak słuchawki z targu… a jakość dzwięku powala.