Jakie sterowniki do bluetooth?

mam problem…chciałam połączyć komp z telefonem tak aby módz bez problemu przesyłać pliki z jednego do drugiego i odwr. zakupiłam więc bluetooth USB dongle 2.0 i dostałam do niego sterowniki bluesoleil, ale one są średnio fajne,poza tym tylko w wersji angielsiej i skomplikowane. czy da się je zastąpić jakimiś innymi sterownikami…? jesli tak to jakimi(chodzi mi oczywiście o jakieś bezpłatne z netu) proszę o podpowiedź jeśli ktoś się orientuje :frowning:

Windows XP ma wszystkie potrzebne sterowniki i nie trzeba niczego instalować

no ja też mam to blusoleil i nokie n70 jak mam wysłać przez sterowniki windows jakiś plik na telefon?

Ale nie “klucze” na układzie BT

Niestety też mam taki “klucz” i nie znalazłem odpowiednika aplikacjii bluesoleil , na stronie http://www.bluesoleil.com/download/index.asp jest ta aplikacja z Multilingual i w tym po polsku ale niestety jest to demo pozwalające przesłać tylko 5Mb danych.

Ja mam bluesoleil, ale do przesyłu używam Nokia PC Suite.

Nokia PC Suite…ale czy to zadziała z samsungiem??? a czy np Samsung pc studio zawiera w sobie sterowniki do bluetooth czy tylko do łączenia przez kabel jest pomocny?

Co Ty nie powiesz. Jakoś mój USB BT Dongle Epoxa działa bez najmniejszego problemu na sterownikach Windowsowych zarówno z Nokią 6021, Nokią 6310 jak i Motorolą V500 bez żadnego problemu

Jak sama nazwa wskazuje to aplikacja dla telefonów Nokii