Jakie sterowniki do GeForce 2 MX400?

Chciałbym wiedzieć jakie są najwydajniesze stery do tej karty , bo najnowsze troche mi wariują (czesto wyskakuje błąd krytyczny).

Wiadomo , najwydajniesze - bo co to za karta =). A chwilowo na inną mnie nie stać !!

Coś z serii 40/50.

http://www.nvidia.com/content/drivers/drivers.asp

i tam wybierz system operacyjny oraz twoj model karty :slight_smile:

POZDRAWIAM

53.03 lub 56.72.

oba przetestowane na tej karcie (również Omegi).

działają bez zarzutu.

Witam!

Swego czasu były robione takie testy i wykazały, że najlepsze sterowniki dla GF2 to coś z serii 4x.xx, a najlepiej 44.xx (oczywiście to jeszcze były Detonatory, a nie ForceWare, dlatego pod tą nazwą należy ich szukać).

Ściągam 44.04 , będą dobre ? (Detonator)

Witam!

Raczej tak, ale 44.04? Chyba 44.03 :slight_smile:

Tu jest taka fajna tabelka ilustrująca całą sprawę:

http://www.3dnews.ru/download/drivers/nvidia/

Hej , właśnie z tamtąd ściągałem =) Tak , masz racje 44.03 . Dzięki za pomoc !!

żebyś się tylko nie zdziwił jak Ci na tych sterach wyskoczy BSoD w jakiejś grze.

gdzie test? w czym testowali? ile sterów porównali? jakie były różnice?

Witam,

osobiście mam takiego GF’a i używam do niego sterów z numerkiem 45.23. Jeszcze się na nich nie zawiodłem, żadnych błędów z wyświetlaniem grafiki jak to ma miejsce na najnowszych. Chodzą nawet na nich gry, które teoretycznie nie powinny :stuck_out_tongue:

używałem kawał czasu i spisywały się dobrze… do czasu.

mianowicie w THPS4 wywalało BSoDa. dlatego zmieniłem na polecane 53.03.

Witam!

Jakbym pamiętał stronkę to bym podał… to było bardzo dawno temu, ale testowali sporo sterowników i wyniki testów zdecydowanie przemawiały za 4x.xx właśnie chyba konkretnie 44.03 i to wersja referencyjna.

Oczywiście testy są tylko testami i zawsze trzeba na nie patrzeć przez pryzmat błędów w procedurze, innych konfiguracji itp.

Najlepiej jest przetestować kilka sterowników i wybrać najlepsze, no ale od czegoś trzeba zacząć, więc podałem przykładowe, które swego czasu były bardzo zachwalane.

Freedom - stery zaproponowane przez Ciebienie mają nawet panelu i wogóle nie działają :-/ Instaluje je a one i tak nie działają (szybka instalacja i po)

nie mają jakiego panelu? czyściłeś system programem Driver Cleaner przez zainstalowaniem nowych?