Jakie sterowniki do karty asus ah3650 agp?

Witam wczoraj kupiłem kartę asus ah 3650 pod AGP.I mam problem ze sterownikami jakie zainsalować, bo te co mi dał w zwstawie, to jak włącze gre, to mi klatkuje gra a na pulpicie to jeszcze ujdzie, macie jakieś pomysły ? Doszy jakies nowe sterowniki od tamtych czasów?

Jeśli masz XP to tutaj masz rozwiązanie:

http://forum.dobreprogramy.pl/rozwiazanie-problemu-sterownika-karty-asus-ah3650-agp-t286282.html

Podaj reszte sprzętu i gre w jaką grasz.

Zanim zaczniesz się bawić w pierwszą poradę, spróbuj odinstalować stare stery i zastąpić je nowszymi. Ostatnie stery do tych kart (mam taką jak w podpisie) 11-11_agp-hotfix_xp32_dd_ccc lub 11-12. Nowszych nie ma sensu instalować bo nic nie dają a czasem pogarszają sprawę (testowałem przeróżne). Do tego możesz doinstalować 11-11_xp32-64_xcode (dawne AVIVO media pack). Zwróć uwagę że do kart na AGP są stery z dopiskiem agp-hotfix.

diskx1415 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Zainstalowałem te sterowniki co powiedzialeś, i ciagle mi na yt przycina obraz. To mój komputer http://i1220.photobucket.com/albums/dd4 … ojkomp.jpg + zasilacz 400watx feel a to parametry gry http://i1220.photobucket.com/albums/dd4 … 15/gra.jpg Wczesniej używałem karty: gigabyte gv-955128D i yt działało dobrze ale gra przycinała czasem. Przyszło mi jeszcze 1 pytanie, czy jak bym miał windosw vista to ta grafika by lepiej chodziła?

I jaką wersje tego programu 32 czy 64 bity ? Doczytałem sie :

Pełna obsługa Microsoft DirectX10.1 oraz Shader Model 4.1 to gwarancja uzyskania odlotowych graficznych efektów specjalnych,

a jak ja mam direx 9c zainstalowane, to nie w tym direx-e niema Shader Model 4.1 tylko Shader Model 3.0 to moze byc wina?

Zmiany sys`a nie pomoże a tylko pogorszy. U mnie YouTube działa relatywnie płynnie jedynie na ustawieniu HD 720 i to głównie dzięki podkręconemu prockowi. Ogólnie z Youtube czy Silverlight jest problem na każdej nowszej grafie na złączu AGP (na przykład GF serii 7xxx czy Radkach HD 3xxx, które to mam obie). I jest to problem hardware na który nic się nie poradzi, i o czym oficjalnie nikt ci nic nie powie, po prostu skopana jest akceleracja sprzętowa dla przeglądarek, ta działa jedynie na kartach ze złączem PCI-E (i to niekoniecznie mocnych) lub zintegrowanych z MOBO. Dodatkowym problemem jest twój słaby procek, którego nie uratuje nawet obsługa 64bit, przy obecnym taktowaniu wskazane byłoby przetaktowanie go do poziomu przynajmniej 2.4 Ghz które powinno się osiągnąć bez kombinacji z napięciami o ile twój BIOS nie jest wykastrowany z opcji OC. Twój zasilacz nieco mnie martwi, choć kuzynowi podciągnąłem jego Athlona do właśnie poziomu 2.4 Ghz i jak na razie nic nie wybuchło :smiley: pomimo ze ma podobną zasiłkę.