Jakie sterowniki do radeon 9200?

Tak komp ma 1,5 dokładnie i nie wiesza się , czasami w grach “wymagających” jest reset lub dziwne objawy np. w taniej strzelance z kiosku “EuroCop” kiedy obracam “antyterorystą” w prawo lewo pojawia sie biały ekran , kiedy patrzy na wprost itd potem następuje reset. W painkilerze wywalało mi po 5 minutach giercowania nagle.

Poza takimi objawami nic więcej sie nie dzieje.

To nie świadczy konkretnie o zasilaczu,bo przyczyn może być dużo - np karta grafiki,sterownik grafiki,program i wiele innych.

Ale warto kupić nowy i dobry markowy zasilacz.

A jak zamierzasz coś wymieniać w kompie - to obowiązkowo.

No po takich objawach ciężko jest jednoznacznie wskazać dlaczego tak sie dzieje. Może to być jak pisałem niewyrabiający zasilacz, ale nie koniecznie. Może ci się wskutek słabego chłodzenia przegrzewac procesor - płyty główne mają często w biosie ustawioną temp krytyczną dla procesora po osiągnięciu której ze wzgl bezpieczeństwa odłączają go i efekt też może być taki jak piszesz. Powodów ogólnie mowiąc może być parę. Idealnie byłoby pożyczyć skądś inny (dobry) zasilacz, podpiąć go do twojego komputera i popracować - sprawdziłbyś co się dzieje i ewentualnie wykluczył go z podejrzeń. Biały ekran to już ewidentnie sprawa karty graficznej - jak tam sterowniki do niej?

Jeszcze raz dziękuje Wszystkim za pomoc :slight_smile: .

Ja mam tez pytanie i zastrzezenie zamiescilem podobny watek bo mi doom3 nie chodzi i chodzi glównie o to czy catalyst 4.9 nie spali mi ramu i odnosnie ati tray tools czy nie przegnie sie sprawy nawet na normalnym przyspiszaniu pamieci jakies dobre ustawienia moze ktos propobuje .Reszta na moim wątku

prosiłbym o odpowiedz

Nie rób bałaganu i pisz w swoim topicu.

Zainstaluj do karty i XP stery ATI 5.8 i gra,zostaw na ustawieniach standardowych i nic się nie dzieje.