Jakie sterowniki (karta graficzna) do laptopa samsunga?

Witam,
Wgrałam dwie gry ale nie działają. Wyświetla mi jakiś komunikat po angielsku o karcie graficznej. Na laptopie jest naklejka nvidia geforce with cuda. Laptop ma wgrany Windows 7 32 bitowy. W ustawieniach wyświetla jednak standardową kartę graficzną VGA.

Czy da się coś z tym zrobić ? Czy ktoś jest mi wstanie znaleźć do tego link np ze sterownikami albo poprowadzić krok po kroku. Jestem dziewczyną to moja pierwsza przygoda samonaprawcza. Do tej pory wstyd przyznać ale nie wiedziałam nawet jaki windows hula na moim laptopie :slight_smile: .

Na laptopie jest napisane:
Samsung NOTEBOOK np -R580H
Model code : np- R580H - JS06PL
SIN :ZOJL93BZ3000187T
Contains FCC ID PPOAR5895
Contains IC 4104A-AR5895
Contains FCC ID QDS-BRCM
Contains ic : 4324A-BRCM 1043
Więcej nie wiem … :joy:

Cześć, te poniżej powinny być dobre bo z tego co widzę Twoja karta to GT330

Sterowniki GT330 M

Daj znać czy pomogły. Jeśli jakieś wcześniej instalowałaś to oczywiście przed instalacją tych, poprzednie usuń.

Uruchomiłaś jako administrator?

Jeżeli chodzi o profil główny to właśnie z niego instalowałam i nie poszło…

Ok, jak już odpaliłaś instalkę to na dysku C masz rozpakowane sterowniki w folderze NVIDIA. Wejdź teraz w menedżer urządzeń i z tamtego poziomu zainstaluj sterowniki wskazując właśnie ten folder ze sterownikami.

co dalej? “Wejdź teraz w menedżer urządzeń i z tamtego poziomu zainstaluj sterowniki wskazując właśnie ten folder ze sterownikami” ? jak?

Inne urządzenia

http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

Użyj opcji 2 automatu i niech zainstaluje sterownik do karty grafiki.

Instalka i tak nie pójdzie jeśli się nie przeloguje na prawdziwego administratora. Mam identyczny problem z nvidia od zawsze.

Dodatkowo jak dalej problem, program DDU i wyczyść stery Nvida z systemu.

Plus program Ccleaner i wyczyść śmieci z systemu, restart i wybór instalacji zależny od Ciebie.

Ewentualnie użyj firmowego programu Samsunga:

WAŻNE:
Jak tam z aktualizacjami systemowymi W7 masz SP1? bo w sumie Windows Update powinien sprawę załatwić?

Wszystkim dziękuje za pomoc. Podany pierwszy sterownik <przez nick:wesoly 82> nie znam się ale wygląda na to że nie pasował. Postanowiłam szukać na własną rękę dalej.Na jednym z forum przeczytałam że częsta omyłką jest podawanie sterowników do komputerów stacjonarnych.Dużą pomocą było dla mnie naprowadzenie na rodzaj czyli gt330m znalazłam w necie i zainstalowałam wersje sterownika332.21 do netbooków hula aż miło :slight_smile:

Przepraszam że odpisuje dopiero teraz ale niedawno wstałam musiałam odespać nocne poszukiwania .Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.

ps:zainstalowało elegancko z automatu…

Używaj opcji edytuj, a nie piszesz post pod postem?

A wystarczyło użyć automatu i z reguły szybko i sprawnie. Ale najważniejsze, że OK.

nie jesteś moderatorem żeby się czepiać innych użytkowników, dostajesz ode mnie słowne ostrzeżenie za syndrom moderatora.

Ech… młody, normalnie się uśmiałem,no. A przepraszam, to Ty jesteś moderatorem?

Nie wiem o jaki automat chodzi ale wszystko pięknie działa więc jestem zadowolona :slight_smile:
Co do edytowania tekstu jedni się czepiają że jak można edytować tekst i dodawać nowe informacje (ich zdaniem edytory służą do poprawy interpunkcji gramatyki czy ortografii) inni żeby edytować teksty już raz przez wszystkich przeczytane i dopisywać ile się tylko podoba. Logika i intuicja podpowiada mi jednak że Ci pierwsi mają rację (jest w tym wszystkim jakiś ład). To jednak podkreślam tylko mój pogląd i wybór czyt. moje zdanie nie zamierzam go dzięki Twojej uwadze zmienić. Choć postaram się ograniczać w sypaniu postami następnym razem :slight_smile: