Jakie sterowniki najlepsze?

Witam forumowiczów,

Nie znam się zbyt dobrze na kartach graficznych, chciałbym zapytać tych którym temat nie jest obcy - jakie sterowniki zainstalować w systemie (vista 32bit) dla karty graficznej Leadtek Geeforce GTX 280. Z kartą dostałem płytkę ze sterownikami od Leadtek, ale z tego co widzę nie są one zbyt aktualne, na stronie producenta też chyba nie - Tak się zastanawiam czy nie lepiej zainstalować stery ze strony Nvidii?

PS. Np na oryginalnych sterach Leadtek-a przy GTA4 wywala do systemu, zaś na tych ze strony Nvidii wszystko działa poprawnie - ale czy do końca?

spróbuj te najnowsze dostępne na stronie nvidii + poprawiono wydajność w gta4.

mam problem z grą Hard Truch Tycoon. Nie można jej uruchomić i wyskakuje komunikat że brakuje “3D driver” Przypuszczam że jest to sterownik od grafiki. Czy jest możliwe że mój komputer nie obsługuje tego?

mam problem z grą Hard Truch Tycoon. Nie można jej uruchomić i wyskakuje komunikat że brakuje “3D driver” Przypuszczam że jest to sterownik od grafiki. Czy jest możliwe że mój komputer nie obsługuje tego?

najnowsze directx + sterowniki ze strony nvidia.com

mam kartę graf. zintegrowaną z płytą główną i nie wiem jak się nazywa. Czy te sterowniki z nvidia pasują do wszystkich kart?

zintegrowana ?? podaj model płyty głównej, zakładka MAINBOARD w programie CPU-Z.

płyta IBM

to jest karta Intel Extreme Graphics 2, podobno nadaje się do pasjansa, tak? Czy można zrobić coś żeby zagrać w lepszą grę?