Jakie sterowniki pod nowy Windows 7?

Wcześniej miałem Windows Xp

Hej,

Szczerze mówiąc tak przypuszczałem - niestety ciężko będzie do tego sprzętu znaleźć poprawne sterowniki, bo jak pisałem w poprzednich postach, płyta została zaprojektowana dla Windowsa XP i by ją uruchomić z całym osprzętem konieczne będzie wrócenie do takiego systemu.

Pozdrawiam,

Dimatheus

A jest jakaś możliwość, żeby cofnąć tą zmiane systemu ? Tzn. żeby powrócić do Windows Xp ze wszystkimi ustawieniami ?

Hej,

Generalnie nie ma takiej możliwości. Zostaje Ci jedynie format partycji systemowej i instalacja Windows XP od zera.

Pozdrawiam,

Dimatheus

A zaniesienie kompa do serwisu, coś pomoże ? Tam coś zrobią, czy tylko zainstalują nowy Windows Xp ze sterownikami, i zgarną za to kupe kasy ?

Hej,

Nie bardzo - z tego względu, że tych sterowników po prostu dla Windows 7 nie ma. Dla systemu XP są i nie powinno być problemów z ich instalacją.

Pozdrawiam,

Dimatheus

OK, to byłbym bardzo wdzięczny, za znalezienie mi sterowników pod Windows Xp, a ja w tygodniu zaopatrze się w tego Windowsa i zainstaluję.

Hej,

Wszystkie sterowniki do systemu Windows XP znajdziesz na stronie producenta - klik.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ok, dzięki, odezwę się w czwartek i powiem, jaka sytuacja, mam nadzieję, ze wtedy będzie wszystko dobrze.

Ok, zainstalowałem Windows Xp. ale… muszę się zalogować jako Administrator, a nie wpisywałem zadnego hasla, i nie wiem jak teraz to przeskoczyc, czy znow musze instalowac Windowsa, zeby ominąć ten problem, ?

OK, temat do zamknięcia, instalacja Windows Xp wszystkie problemy zakończyła.