Jakie str. do karty graficznej, i problem za inst. win XP

Witam. jakie najlepsze sterowniki do karty graficznej ściągnąć radeon asus 4850 512, jak wchodzę na stronę to tam jest jeden full mający kolo50 mb, a czy na stronie asusa by były jakieś sterowniki dobre pod win xp. żeby nie zakładać nowego tematu to tu napisze o tusz mam mały problem zainstalowaniem systemu xp, czyli dysk jest nowy 7200.12 500gb seaget podzielony na 2 partycje na 1 system vista a na drugiej dane, i jak wsadzę płytkę z win xp włączam kompa jak wchodzi płyta to wciskam enter i później sie pyta czy chce formatować itp to biorę format 1 partycji wolne w ntfs i później sie ładują pliki dojdzie do 100% pierwsze uruchomienie win i wyskakuje ze błąd ładowania systemu operacyjnego, i jak wezmę złącze dysk i podzielę go od nowa to wtedy cala instalacja idzie bez problemowo, ale nie oto chodzi żeby win xp instalować to musze cały dysk od nowa robić, coto za przyczyna może być a dane niech ce mi sie zrzucać na inny dysk bo to idzie ma sakrycznie. Pozdrawiam

i proszę o szybką odpowieć

Najlepiej na stronie http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx ciągnąć sterowniki ^^

Dodane 22.04.2009 (Śr) 19:31

A co do formatu to napierw usuń partycję i zrób nowe. Potem format.

witam na tej stronce kture bi ich jest kilka, czyli jak wybiore win i grafike, a jak usune 1 partycje to nie strace i nie rusze 2 partycji bo tam mam dane kture nie bym był miły jak bym stracił :slight_smile:

Powinna zadziałać ale z parycjami od Visty na Xp może być problem ):

A sterownik to weź do radeon 4890 - powinny pasować ^^

Dodane 22.04.2009 (Śr) 19:59

A dane polecam zgrać na inny dysk czy USB… czasem trzeba całość zmieść z ziemią - wiem bo sam tak miałem ^^