Jakie telefon wybrać z SE?

Siema zastanawiam się nad kupnem telefunu SE :

K750i lub K550i lub K610i

Który z tych telefonów mi polecicie //

najbardziej zależy mi na tym aby bateria trzymała jak najdłużej a dopiero później liczą się funkcję

k550i ja bym brał

K750i …

no ale może napiszcie dlaczego akurat ten tel. ok??

k550i ma wszystko to co k750i i w dodatku jest nowszy i ładniejszy

Wejdź sobie na pierwszą lepszą stronkę z telefonami i porównaj sobie oba modele :slight_smile:

Porównuje, ale korzystając z okazji że jestem użytkownikiem Forum dobrych programów to chciałbym się tutaj spytać co polecicie

K750i bym ci polecił, K550i nowsze ale kumpel ma i musi codziennie ładować a K750i potrzyma ci więcej, aparacik tez ma dobry jak na fona i wszystkie inne bajery które każdy telefon teraz ma( oprócz 3G)

k550i ma lepszy aparat od k750i (w koncu k550i to Cyber shot)

Ogolnie bierz k550i

a k750 nie ma cybershota??

k750i tylko z softem od w800

k550i nie ma joya :slight_smile:

k550i wygrywa :stuck_out_tongue:

Ja bym się w K750i nie pakował z całym szacunkiem dla jego użytkowników. Jednak ten model jest już troszkę na rynku.

Osobiście z tych trzech chyba zdecydował bym się na k610i-jest poprostu najładniejszy (subiektywne odczucie;)). Moja koleżanka ma go już pół roku i nie miała z nim żadnych problemów. Ciekawą propozycją jest też k550i ale jego nie miałem w ręku więc się nie wypowiadam-przerażają mnie w nim tylko te cienkie przyciski:/

kwestia przyzwyczajenia :slight_smile:

Ja mam SE K550i i uważam że to telefon wart uwagi ładnie wygląda ma większość funkcji czego tu więcej chcieć

Z tych trzech to bym wybrał K550i.

Po pierwsze ma wszystkie funkcje K750i ale jest nowszy.

Po drugie K610i nie ma radia oraz flesza do aparatu.

A po trzecie według mnie najładniejszy z całej trójki (moje skromne zdanie :mrgreen: )

K750 i moim zdaniem. mam go 2,5 roku i mam troche zniszczoną obudowe( Farba zchodzi) ale co do samego telefonu nie mam ani małego problemu. Polecam

Ale po co brać staroć skoro można wziąć nowszy i szybszy :slight_smile:

K750i dobry telefonik sam go używałem polecam