Jakie urzadzenie wybrać?

(Kaszka) #1

Mam problem chce kupic urzadzenie wielofunkcyjne do 300zł(kopiarka,drukarka skaner,fax w jednym) patrzylem po necie ale nie wiem na jakie sie zdecydowac piorytet to cena i tanie tusze zastepcze! !!

(michalj82) #2

Kup sobie HP, np. takie:

http://allegro.pl/item135465273_nowa_drukarka_hp_3w1_psc1510_1510_od_ss_gwarancja.html

(De Niro) #3

do EPSON'a tańsze tłusze :wink:

(Kaszka) #4

mylaem nad hp dokadnie ten model, ale nie wiem jak z tuszami zamiennymi czy nei zadrogie bedea bo to jest dlamnie najważniejsze i troche mnie martwi maa pojemność pojemnikw na tusz! !!

(michalj82) #5

Ja mam wielofunkcyjne HP PSC 1410 i jak mi się skończył czarny tusz to poszedłem do Cartridge World i mi napełnili kartridż za 2 dychy. :slight_smile:

Co do wielkości pojemników z tuszem to muszą być takie ze względu na umieszczony nad nimi skaner.

(Mzbw) #6

od roku używam HP 1510 dobrze sprawowała się na orginalnych tuszach, kiedy jednak kilka dni temu załadowałem podróbę drukarka odkryła natychmiast zmyłkę i zaczęły się problemy. Przy każdym włączeniu drukuje ałtomatycznie stronę testową do wyrównania pojemników z tuszem. Stron mam już ...naście i kupka rośnie, a wyłączyć opcji w żaden sposób nie można.

Jeżeli nie chcecie problemów korzystajcie z orginałów

Obojętne czy HP czy EPSON czy coś tam, wszystkie drukarki producenci zabezpieczają przed podróbami wkładów, bo to biznes i kasa, a gdy ich użyjemy musimy liczyć się z kłopotami.

Nie ma to jak dawny LEXMARK 1000 - wsytrzyknęło się 10 ml i chodził niezawodnie i jeszcze gadał.

POWODZENIA i trafnego zakupu