Jakie urzadzenie wybrać?

Mam problem chce kupic urzadzenie wielofunkcyjne do 300zł(kopiarka,drukarka skaner,fax w jednym) patrzylem po necie ale nie wiem na jakie sie zdecydowac piorytet to cena i tanie tusze zastepcze! !!

Kup sobie HP, np. takie:

http://allegro.pl/item135465273_nowa_drukarka_hp_3w1_psc1510_1510_od_ss_gwarancja.html

do EPSON’a tańsze tłusze :wink:

mylaem nad hp dokadnie ten model, ale nie wiem jak z tuszami zamiennymi czy nei zadrogie bedea bo to jest dlamnie najważniejsze i troche mnie martwi maa pojemność pojemnikw na tusz! !!

Ja mam wielofunkcyjne HP PSC 1410 i jak mi się skończył czarny tusz to poszedłem do Cartridge World i mi napełnili kartridż za 2 dychy. :slight_smile:

Co do wielkości pojemników z tuszem to muszą być takie ze względu na umieszczony nad nimi skaner.

od roku używam HP 1510 dobrze sprawowała się na orginalnych tuszach, kiedy jednak kilka dni temu załadowałem podróbę drukarka odkryła natychmiast zmyłkę i zaczęły się problemy. Przy każdym włączeniu drukuje ałtomatycznie stronę testową do wyrównania pojemników z tuszem. Stron mam już …naście i kupka rośnie, a wyłączyć opcji w żaden sposób nie można.

Jeżeli nie chcecie problemów korzystajcie z orginałów

Obojętne czy HP czy EPSON czy coś tam, wszystkie drukarki producenci zabezpieczają przed podróbami wkładów, bo to biznes i kasa, a gdy ich użyjemy musimy liczyć się z kłopotami.

Nie ma to jak dawny LEXMARK 1000 - wsytrzyknęło się 10 ml i chodził niezawodnie i jeszcze gadał.

POWODZENIA i trafnego zakupu