Jakie usługi można wyłaczyc w windows 7 HP Lenovo y550

Wiem że ten temat był już poruszany ale jak czytałem to niektóre usługi które są wyłączane są mi potrzebne np. bufor wydruku. Jeśli chodzi oto z czego korzystam to tak: udostępniam pliki i korzystam z udostępnionej drukarki. internet mam przez wlan, korzystam w winampa do muzyki i windows media clasic do filmów czasami korzystam ze zwykłej karty sieciowej czyli lan do wysyłania plików. Prosiłbym o podanie listy usług które mogę wyłączyć (po polsku). z góry dziękuje wszystkim użytkownikom za pomoc. jeśli chodzi o system to mam Windows seven home premium a komp to lenovo y550.

@RMK_99

Świetna odpowiedź. Dziękuję bardzo! {ciach} Zamiast się wymądrzać dałbyś pomocną odpowiedź! Jak nie to się po prostu nie odzywaj!

Jeżeli chodzi o mnie to aby przyspieszyc w7 mam wyłączone:

Wodotryski w panel_sterowania/system i zabezpieczenia/system/zaawansowane ustawienia systemu/zaawansowane/wydajność (wszystko prócz czcionek; Ty jak chcesz);

w panel_sterowania/system i zabezpieczenia/system/zaawansowane ustawienia systemu/zaawansowane/uruchamianie i odzyskiwanie/ustawienia (zrzuty pamięci i zapisywanie zdarzenia; włączony restart);

w panel_sterowania/system i zabezpieczenia/system/zaawansowane ustawienia systemu/ochrona systemu/przywracanie systemu (dla dysków; ja mam wyłączone; może być przydatne dla osób często instalujących różne różności );

i procesy:

usługa powiadamiania o zdarzeniach systemowych;

dziennik wydajności i alerty,

rejestr zdalny,

usługa raportowania błędów,

usługa wprowadzania na komputerze tablet (chyba ze masz tablet),

Kompozycje (!)

Windows Search (!)

i ewentualnie (ja mam wlaczone):

czas systemu windows

blootooth (jeżeli nie używasz chociaż masz pewnie w y550)

windows update (jeśli robisz update ręcznie ze strony)

acha:

u siebie mam jeszcze wyłączonego uac’a

za to mam włączonego antywirusa (microsoftowego) i windows defendera

Bez komentarza :expressionless:

http://www.google.com/search?source=ig& … =&gs_rfai=

Optymalizacja auto-start

Optymalizacja usług, dotyczy Visty ale w 7 jest identyczna sytuacja :wink:

BTW. Jeszcze trzeba umieć zadać odpowiednie zapytanie w :google: