Jakie utwory nagrac Tacie na płytkę do radia?

Witam,mam za zadanie nagrac płytkę Tacie,otóż jest problem w tym iż nie wiem co mam mu nagrac :?

Nie lubi techno,electro,house,trance (itp) metalu,hip hopu. Słucha bardziej nowoczesnych utworów typu dance,disco polo.Narazie mam dla niego:

Danny (Feat Therese) - If Only You

Etna-Niewolnica

Madonna Feat Justin Timberlake - 4 Minutes

boys_-_twe_oczy_zielone_bootystylerz_remix_

Kylie Minogue - In My Arms

Boys - Jestes szalona

Chcę mu dorzucic coś jeszcze z modern taliking może. Pomóżcie jeśli macie jakichś parę utworków bo nowego kompa nie będzie! :smiley:

a jakie masz w domu płyty jakich wykonawców i jakie albumy ??

Cyba91 , a nie lepiej zapytać ojca? :smiley:

całych albumów nie ściągam tylko pojedyńcze piosenki i jak ściągam to tylko dla siebie (electro) :slight_smile:

a Ojca się pytałem to odp. “podoba mi się kilka z vivy ale nie znam tytułów” :smiley:

to jak ?

to niech zapuści sobie Vive ewentualnie radyjko jakieś i Ci mówi co mu pasuje :stuck_out_tongue:

tylko problem w tym że jest w pracy a płytka na jutro potrzebna bo jedzie na weekend do Torunia :slight_smile:

To zaproponuje ktoś coś? brakuje z 10 piosenek :smiley:

Fasolki-Mydło lubi zabawe :roll:

Timbaland ft Matt Pokora - She’s Dangerous

Nickelback - Rockstar

Yugopolis i Kukiz - Miasto Budzi Się

Ira - Londyn 8-15

Wham - Wake Me Up Before You Go Go

Celine Dione - Alone

Alicia Keys - No One

3 Doors Down - It’s Not My Time

The Cardigans - Erase/Rewind

Jak chcesz Modne Tłoki to może: Brother Louie, Cheri Cheri Lady lub You’re My Heart You’re My Soul.

Ze staroci, jeszcze Europe: The Final Countdown

albo Smokie: Oh Carol, I’ll Meet You at Midnight, Living Next Door to Alice, Mexican Girl, Alice, Who the (tu wyciszenie) Is Alice

Może Tatuś Depeche Mode słuchał.

więcej ciężko będzie sobie przypomnieć.

ok płytka nagrana :smiley: dzięki za utworki i za pomoc :smiley:

bo to raczej piractwo ściągać muzę z p2p

:wink: a PO CO jak będzie w Toruniu to posłucha Radio … Z takim fajnym didżżejem R… :oops: =D> :^o [-X ![-o<