Jakie warunki sprzetowe trzeba spełnic aby ogladac tv

czy mozna w ogóle płynnie ogladac tv przy stałym łączu 1mb. mam intel core duo 2,0 , 3 gb ram, g-force 8500 gt i nie mogę obejrzec nawet komentów do meczu na tvp sport.

Zależy jaka strona, jaki program ale ogólnie mówiąc może być ciężko tzn. zamiast “normalnej” transmisji możesz oglądać pokaz slajdów (o ile chcesz obejrzeć transmisję na pełnym ekranie).

Odpowiadając na twoje główne pytanie - powiem tak przy transmisjach internetowych najważniejsze jest dobre łącze internetowe (wg. mnie powyżej 1mb) reszta czyli sprzęt ma drugoplanowe znaczenie.

Takowe mecze powinny iść nawet na kilkuletnim sprzęcie na łączu 512kbps. Przetestuj łącze. Wrzuć loga z HijackThis na www.wklej.org i daj linka na forum

http://www.wklej.org/id/148600/

Wyłącz Quick Time Task, AllPlayer Update i JavaSun Update.

Starta/uruchom/msconfig/uruchamianie i odznacz. :think:

wyłączyłem javę, quick tima oraz all p. nie ma jednak opcji “think” do odznaczenia

poza tym pojawił sie komunikat : beznazwyi.th.png

dobrze też sprawdzić updatera systemowego, prawie codziennie coś się ściąga ( w viscie sp2 ) bądż może jakieś problemy z kartą dzwiękową

Nie pokazuj… I ok

master_zonk6 , teraz juz nie dokonca kumam. wyjasnij jesli mozesz jak sprawdzic update systemowy