Jakie wydarzenie było najważniejsze w tym roku?

Wszystkie spekulacyjne posty, dotyczące prywatnej

kariery politycznej Waterproof zostały, jako zbyt

osobiste - skasowane.

Zainteresowanych odsyłam na PW

To po co pisze takie rzeczy na otwartym foruma a potem robi z tego wielką tajemnicę?

Chcesz blokady topicu - skończ Waść.

Jest to temat o wydarzeniach - nie

o osobach w nich uczestniczących.

Wchodzenie komuś z butami do życia

prywatnego nie jest eleganckie

Pytano o największe wydarzenia w 2004 - wymieniano różne (prywatne również), wymieniłam swoje (w zaznaczeniu: prywatne). Jest rzeczą zrozumiałą, że nie o nazwę partii chodzi i jakiekolwiek spekulacje.

Dlaczego?

Bo to jest dla mnie przełamanie pewnego mojego skwaszonego marazmu do czynnego uczestniczenia w życiu publicznym. Zwłaszcza jak się kiedyś czymś takim “podobnym” zajmowało niemalże zawodowo, a potem został jedynie niesmak w ustach. Swego czasu powiedziałam: “nigdy więcej”.

A jednak… :? Ktoś mnie do tego przekonywał dość długo i stwierdziłam, że zaryzykuję jeszcze raz… Zdarzeniem było to, że mnie chcieli - i to, że ja też w końcu się przemogłam.

Dopatrywanie się w tym pewnej sensacji Kerimusie - jest rzeczą rodem z tzw. “magla”, czyli przynależną “głupim babom-plotkarom”! :twisted:

A Asterisk mnie zawstydza mówiąc szumnie o “karierze politycznej”! :x

Ja tylko wstąpiłam do partii zgodnej z moimi przekonaniami (to nie jest równoznaczne ze wspinaniem się po szczeblach kariery), bo się z tymi ludźmi identyfikuję - a i przy tym mogę im pomóc np. przy kolejnej kampanii wyborczej! Przymiarki są - więcej nie powiem! :twisted:

Nie ja zrobiłem z tego sensację więc nie przyklejaj mi nienależnej łatki!

Wcześnie już napisałem

Posty polemizujące poszły do kosza

I tym samym ten wątek uważam za definitywnie zakończony :smiley:

Update:

Dla wyjaśnienia :

1 Pierwszym, który zadał pytanie był

2 - Natomiast ten post podgrzał atmosferę:

I - po namyśle - poleciało ich więcej,

ze stosownym komentarzem :o

Dyskurs nie miał sensu :shock:

Ważne były różne wydarzenia(dla państwa)ale to czas zweryfikuje na ile były one istotne dla całego kraju i poszczególnych obywateli.

Dla mnie osobiście nic w życiu prywatnym ważnego się nie zdarzyło i oby tak dalej.Bo jak mówi stare żydowskie przekleństwo:"Obyś żył w ciekawych czasach"A ja wolę spokój!

nic nie było ciekawego :stuck_out_tongue: …przespałem… :slight_smile:

Naiważniejszym wydarzeniem było wejście nasze do UE :smiley:

Może wkońcu będzie lepiej… :stuck_out_tongue:

Moim zdaniem to były Igrzyska Olimpijskie w Atenach i co oczywiście za tym idzie “pare” medali dla Narodu Polskiego!

Może też wejście Polski do UE, ale napewno w tamtym roku dobrze się miała polska scena klubowa! To chyba tyle odemnie.

Co prawda to prawda. Ale na szczęście paraolimpijczycy uratowali honor Polski :smiley: :smiley: :smiley:

To nie dotyczy ub. roku

Reszta jest milczeniem :x