Jakie wymagania sprzętowe będzie mieć cod4?

jakie wymagania sprzętowe będzie mieć cod4?

zgaduje. ale mysle ze ok 2Ghz i 512ram lub wiecej.a i grafika 128

no to się mylisz :lol: pewnie coś około co najmniej 3ghz 1024 ram i geforca min 6600:D

Lub wymagany procesor dwurdzeniowy.

Na to bym nie liczył. Min 3 Ghz, 1 GB ramki i karta co najmniej z shaderami 3.0. Kto wie czy też nie zrobię wersji obsługującej tylko DX 10, a więc będzie potrzebna Vista. Tak w ogóle wersja na PC nie została potwierdzona, jak na razie tylko PS3 i X360 :stuck_out_tongue:

Bosh co wy tu piszecie ? Nie potwierdzona na PC ? pfff jak nie wiecie to nie piszcie…

Crysis wyjdzie na 99% przed COD4 który będzie wymagał procka dwurdzeniowego.

Więc COD też zapewnie będzie miał podobne wymagania.

Kto wie, czy nie będzie tylko pod dx10

tylko vista obsługuje DX10 a do visty zeby sie gry niecieły to musi byc Core 2 duo albo althon x2 bo inaczej kapa :stuck_out_tongue:

a COD4 moze będzie wymagalo min.GF6600 ?? bo jak bedzie DX10 w codzie4 to … to niewiem co zrobie :smiley:

Jak nie Microsoft zrobi dx10 to ktoś inny zrobi.

nie małe :stuck_out_tongue:

Daje tak…

Minimalne

  • Windows XP

  • 768 MB RAM

  • Procesor 2,8 GHz

  • 7 GB na Twardym Dysku

Zalecane

  • Windows Vista (pewnie będzie działać nie tylko na DirectX 9.0c lecz również na 10)

  • 1512 (+) MB RAM

  • Procesor x64 4 GHz

  • 7 GB na Dysku Twardym

Nie używaj koloru czerwonego, ani zielonego jest zarezerwowany dla moderatorów i administracji

Pozdrawiam Gutek2222

Lol niezłe wymagania walicie, myślę ze na pentium d 3ghz i 1gb ram oraz 256 grafy pograć na średnich lub wyższych będzie można pograć. :smiley:

no możliwe że takie będą ale chyba przesadziłeś w wymaganiach zalecanych z procesorem

Gadanie tak samo było z Gothic 3 jakie on nie miał mieć wymagań boże a się okazało ze na FX 5200 chodzi na medium i sie nie tnie :slight_smile: z 512 ram :smiley: CoD4 jak będzie mieć duże wymagania to nikt nie pogra sobie chyba że na 30 FPS :slight_smile: ja nie mam zamiaru grac na 30 fps :smiley: wolę grać w CoD2 :D:D

słyszale , a dokładnie czytalem ze call of duty 4 bedzie mialo podobne wymagania do cod 2 gdyz zmienili autorzy tylko i wyłacznie czas osadzenia gry i fabule .Gra ma pozostac na tym samym silniki i bazowac nadal na dx 9.0c

Wiec ludzie nie mozecie sie spodziewac takiej gry jak crysis bo to smieszne co piszecie najpierw poczytajcie rozne strony a nie dedukujecie co uwazacie!!

Do tej gry na full detale wystarczy dobry athlon 3ghz i 1gb ram i karta z seri gf 7

mi się wydaje że w minimalnych będzie procek może athlon 3800 x2 z 1024 ramu i grafa GF 7300GT

a zalecanych core2 duo e4300 w wzwyż ram około 1536MB grafa GF 7900GT z minimum 256 ramu albo nawet lepsza.

ale na razie nie da się nic sensownego wywnioskować ale te wymagania stwierdzam po tych screenach

http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=5522

spójrzcie na screen 4 jak na ekranie wiele się dzieje, jak dużo efektów świetlnych itp to na pewno będzie wymagać mocnego proca grafy i sporo ramu

Na bank wymagania nie beda tak duze jak mowi mafioz …

Spokojnie mi zadziała ;D

Bawicie sie w przewidywania.Poczekamy zobaczymy!!

są to przypuszczalne wymagania:

System operacyjny: Windows XP lub Vista

żródło: http://www.cod4.pl/page,8.html