Jakie zainstalować kodeki?

Dla wszystkich niedowiarków co do do doskonałości ffdshow oraz zwolenników codecpacków polecam wnikliwią analizę artykułu:

http://strony.aster.pl/dejotpe/ffdskonf … st_ffdshow

A jestes pewny ,ze ta mp3’ka jest sprawna ??

Jak było wspomniane sprawdź na innym odtwarzaczu, np. foobar2000, AIMP Classic, Evil Player albo XMPlay.

Wina kodeków? Zdecydowanie nie.

Z bardzo prostej przyczyny - Winamp oraz wiele innych odtwarzaczy audio nie korzysta z kodeków do odtwarzania plików audio, ale z własnych pluginów.

Ewentualnie spróbuj skorzystać z MP3 Repair Tool albo mpTrim.

Ja nie jestem zwykłym użytkownikiem kompa. Oglądam filmy w bardzo różnych formatach. K-Lite Codec Pack jest dla mnie zbawieniem. Mimo rzekomej nielegalności tej paczki, DobreProgramy.pl zdecydował się go udostępnić w swoim downloadzie.

i ja dołączę do tych co polecają to :

ffdshow ------odkąd zainstalowałem nie mam żadnych problemów z “czymś” odtwarzanym .

A…w kiedy one są potrzebne(używane) to widać w prawym dolnym rogu ekranu :mrgreen:

Sciągnij Sub-Edit player a dołonczone one bedą koedi K-Lite Kodec Pack Full czy jakos takl;;p pozdro

A mi co byście poradzili uważam że nie jestem zwykłym użytkownikiem oglądam filmy i słucham muzyki w bardzo wielu formatach i nie interesuje się kodekami nie wiem tak szczerze nawet do czego służą wiem że dzięki nim filmy chodzą tylko że miałem sobie potężna paczkę i nato niebyło mocnych wszystko chodziło tylko był - że WMM mi przestał działaś a ja równierz bawie się w edycje video i nie mogę nigdzie znaleźć kodeków które by odtwarzały format *.wmv mówicie że paczki to niepotrzebne zaśmiecanie kompa ale jak ja mam to niby inaczej zrobić skoro instaluje tyle kodeków ile znajdę i pojedyńczo i paczkami ale jeszcze nic poza tym starym mi nie odtworzyło wmv.

Cero masz właśnie naoczny skutek działania Twojej mega paczki i bajzlu z kodekami w systemie :hahaha:

:ok:

:mrgreen: Popieram pakiecik extra w końcu wszystko mi chodzi dosłownie od WMM bez problemów po wmv już nie pamietam kiedy odtworzyłem ten format :slight_smile: wielkie dzięki jednak mieliście racje co do tych paczek lecz co miałem zrobić skoro człowiek sie nie znał :smiley:

A ja nie rozumiem, dlaczego wszyscy zalecają instalację FFDShow + AC3Filter. Przecież FFDShow dekoduje dźwięk AC3, a w związku z tym instalacja osobnych kodeków mija się z celem…

Co do kodeków - ja polecam K-Lite Codec Pack Full + Real Alternative + QuickTime Alternative, a do odtwarzania WMP11 i ALLPlayer V3.0 - wszystko działa bez problemów.

To spróbuj odtworzyć film w formacie avi samym ffdshow to może zrozumiesz do czego jest potrzebny AC3Filter.

No i kolejny user który poleca zrobienie syfu na komputerze.

AC3Filter, QuickTime, Alternative Real Alternative, FFDShow i to jedyne kodeki jakie posiadam, każdy film mi poszedł i nie miałem żadnych problemów związanych z nimi. Instalacja paczek z kodekami mija się z celem, powodem tego jest to, że nie wszystkie kodeki i tak będą odtwarzane.

Nie rozumiem. Nie raz tak robiłem i wszystko działało…