Jakie zainstalować sterowniki pod formacie komputera

(Sobiecha56) #1

Witam.

Borykam się z problemem, otóż po formacie komputera ( WINDOWS 7 64 BIT) czas jest na zainstalowanie sterowników.

1) Płyta główna Asus m4a87td evo

2)Karta graficzna Ge-force 7600 GT

3)Karta dzwiękowa Creative x-fi extreme audio

1) Znalazłem na stronie producenta sterowniki do płyty głownej, tylko tyle ich jest ze nie mam pojęcia które pobrać

http://support.asus.com/download.aspx?S ... y0OZLGNWwp

2) Karta graficzna to juz bez problemu

3) Karta dźwiękowa - tutaj zaczynają się schodki których nie moge pokonać od roku. Po zainstalowaniu Windowsa 7 zadne ze sterowników ze strony creative nie działają. Przy windowsie XP wszystko grało i szumiało, miałem equalizer i inne opcje. Prosiłem znajomych o pomoc, czytałem wiele postów na forach i nic. Nikt nie moze rozwiać tego problemu. Moze macie jakieś sposoby a żeby zainstalować sterowniki. Mam dobrą karte głośniki logitecha z - 5500 i jestem wielkim fanem dobrego dźwięku. Moja nadzieja dawno upadła. Proszę po pomoc !

z góry serdecznie dziękuje . :slight_smile:

Pozdrawiam sobiecha56

(reos) #2

chipset, audio obowiązkowo i w tej kolejności, dopiero potem karta grafiki.

(Sobiecha56) #3

Jeszcze jakby ktoś mogłby pomoc mi wybrać sterowniki z tej stronki które powinienem zainstalować ?

Bo jest ich tyle ze nie sposób jest sie połapać.

(Leszek2204) #4

jeżeli masz win 7 to niektóre sterowniki system sam zainstaluje, jeżeli masz drukarkę lub skaner to po winnło iść samo

(kdm) #5

Wszystko tu masz napisane. Chipset patrzysz date i pobierasz najnowszy ew. starszy jak tamten jest w jakiś sposób niesprawny ale wątpie.

Sterownik Audio aż jeden…

(Sobiecha56) #6

no okej, a teraz pytanie jakie sterowniki do karty dzwiękowej ??

(kdm) #7

Sterownik proszę bardzo.

(Sobiecha56) #8

Chciał czy nie chciał stery nie działają. Ręce juz powoli rozkładam. Pozostaje mi chyba kupienie nowej karty

(kdm) #9

Może wina nie leży po stronie karty dźwiękowej sprzętu podłączonego do komputera?

(Sobiecha56) #10

Okazało się ze trzeba odłączyć internet od komputera. Wszystko działa. Kazdy program instalowany i sterownik.

pozdrawiam. !!