Jakie zainstalować sterowniki pod formacie komputera

Witam.

Borykam się z problemem, otóż po formacie komputera ( WINDOWS 7 64 BIT) czas jest na zainstalowanie sterowników.

  1. Płyta główna Asus m4a87td evo

2)Karta graficzna Ge-force 7600 GT

3)Karta dzwiękowa Creative x-fi extreme audio

  1. Znalazłem na stronie producenta sterowniki do płyty głownej, tylko tyle ich jest ze nie mam pojęcia które pobrać

http://support.asus.com/download.aspx?S … y0OZLGNWwp

  1. Karta graficzna to juz bez problemu

  2. Karta dźwiękowa - tutaj zaczynają się schodki których nie moge pokonać od roku. Po zainstalowaniu Windowsa 7 zadne ze sterowników ze strony creative nie działają. Przy windowsie XP wszystko grało i szumiało, miałem equalizer i inne opcje. Prosiłem znajomych o pomoc, czytałem wiele postów na forach i nic. Nikt nie moze rozwiać tego problemu. Moze macie jakieś sposoby a żeby zainstalować sterowniki. Mam dobrą karte głośniki logitecha z - 5500 i jestem wielkim fanem dobrego dźwięku. Moja nadzieja dawno upadła. Proszę po pomoc !

z góry serdecznie dziękuje . :slight_smile:

Pozdrawiam sobiecha56

chipset, audio obowiązkowo i w tej kolejności, dopiero potem karta grafiki.

Jeszcze jakby ktoś mogłby pomoc mi wybrać sterowniki z tej stronki które powinienem zainstalować ?

Bo jest ich tyle ze nie sposób jest sie połapać.

jeżeli masz win 7 to niektóre sterowniki system sam zainstaluje, jeżeli masz drukarkę lub skaner to po winnło iść samo

Wszystko tu masz napisane. Chipset patrzysz date i pobierasz najnowszy ew. starszy jak tamten jest w jakiś sposób niesprawny ale wątpie.

Sterownik Audio aż jeden…

no okej, a teraz pytanie jakie sterowniki do karty dzwiękowej ??

Sterownik proszę bardzo.

Chciał czy nie chciał stery nie działają. Ręce juz powoli rozkładam. Pozostaje mi chyba kupienie nowej karty

Może wina nie leży po stronie karty dźwiękowej sprzętu podłączonego do komputera?

Okazało się ze trzeba odłączyć internet od komputera. Wszystko działa. Kazdy program instalowany i sterownik.

pozdrawiam. !!