Jakiego antywirusa używacie i firewalla?

Siemka ciekawi mnie jakiego antywirusa i firewalla używacie.

ja używałem najpierw avasta->kaspersky->avast->kaspersky->nod32->kaspersky (kasperky w wersji trial; chyba można go używać parę miesięcy skoro się go po miesiacu ściąga to jest legalne…??) nod32 (trial też) no i avast w darmowej

a z firewallów kerio->kaspersk antihackery-> outpost->kerio->kaspersky antihacker->zone alarm->kaspersky antihacker (trial)

ja używam AVG 7.1 i Kerio Personal Firewall. Mialem Avasta ale mnie wkurzał bo kompa i neta zamulał:/

Trial Kasperskiego jest 30dniowy.

Po tym czasie należy albo go usunać albo kupić.

Używanie dalej jest sprzeczne z licensją.

A co ja używam? Nie raz pisałem o tym na forum :stuck_out_tongue:

Standardowo nod32 + outpost pro.

Obecnie z braku kasy na outposta jest to nod32 + zapora windows sp2 8)

Ja używam

:wink:

omasz ci los, a ja myślałem że tak można jak napisałem w pierwszym poście :frowning: no cóż zainstaluje avasta :confused: ale to jak skończy mi się ta wersja kasperskiego ponieważ dźiś zainstalowałem ją.

Ale skoro już z niego wcześniej korzystałeś to łamiesz licencje programu :stuck_out_tongue:

BTW. sdar jak zobaczy ten temat to się wścieknie :lol: ;]

aju , a nie lepiej dorzucic do NOD32, doskonały firewall Kerio ?

Sam mi radziłes taka konfiguracje w pewny, temacie posłuchałem się i nie załuję ;]

Narazie NOD32 + Kerio

Ale Komputer świat, przestał wydawać NOD32 na płytce wraz z miesięczna licencją, więc jeszcze tylko 2 tygodnie i szukam jakiegos innego AV, a zapewne wybiorę Avire AntiVir ;]

:spoko:

hmmm… ale avast mi kompa zamulal :? a kaspersky nie, niewiem w czym problem :roll:

Lepiej :wink:

Sam tak zawsze radzę gdyż ten windowsa jest wadliwy ale obecnie nie chce mi się go instalować (kerio).

A ponadto czekam od dwóch miesięcy na nod32 IS i tam będe miał FV i AS ;]

Jak już dwa miechy lece na tym od windowsa to kilkanaście dni mnie nie zbawi :lol:

Czasem człowiek radzi drugiemu lepiej a sam ma gorzej :stuck_out_tongue:

A kiedy to ma wyjść to może kupię bo miałem noda32 to jak dla mnie jest na 2 miejscu a na pierwszym kaspersky z tych anywiów co miałem.

Jeden pieron ich wie.

Wszyscy w Esecie mówili że na początku wakacji, potem że w środku a teraz zamkli buzie i nic nie mówią ;]

Myślę iż wszystko by było na czas tylko że z esetu odszedł główny programista i dlatego programik się znacznie opóźnia.

Myśle ze jeszcze troszkę przyjdzie nam poczekać.

ja mam Avasta + Zone alarm i starczy

Kaspersky 6 + Kerio i do tego Ewido i oczywiście wszystkie aktualizacje krytyczne z MS update ;] Do tego można dodać Firefoxa 2, Tlena i zablokowanie pisania do mnie ludzi spoza mojej listy :mrgreen:

a Ja używam Avasta od ponad dwóch lat jest połączony z zaporą Windowsa sp2 i na razie nie mam żadnych problemów. oczywiście na tym nie koniec bo jest cc cleaner, easy cleaner, ad aware se bo sam antywirus nie da rady . komputer chodzi całymi godzinami , buszowanie po necie, jak jest zagrożenie lub wirus to avast wrzeszczy już w czasie ładowania strony, tak samo jest z pocztą i p2p. więc myslę że taki układ jest dobry. miałem kiedyś nortona 2004. ale wpuscil mi wirusa więc był format. także czy darmowy czy płatny-moim zdaniem wszystko zależy od tego co robimy z komputerem. pozdrawiam.

Nod32

Kerio

Polecam sam albo Kaspersky

Ad-Aware SE Personal i avast4! home edition :slight_smile: i wszystko gra :slight_smile:

ja polecam Active Virus Shield ktory jest wynikiem wspolpracy AOL i Kaspersky Lab i co wazne jest darmowy

A u mnie od ponad 4 miesięcy darmowy duet Comodo Antywir i Comodo Firewall do tego jeszcze jako uzupełnienie SpyDefense :smiley:

Norton AntiVirus 2005+AntiViren Kit 2006 (demo)+Zone Alarm+Spy Sweeper+TeaTimer+PeerGuardian i niec i nikt nie wlezie :mrgreen:

Avast i systemowy firewall SP2 jako uzupełnienie FF + Adblock Plus i NoScript i jak narazie bez problemów