Jakiego antywirusa wybrać?

BitDefender Total Security 2009 czy Nod 4 ?

proszę o waszą pomoc.

BitDefender jest lepszy.

z tych to NOD32 bym brał. #-o

z tego co czytałem ostatnio :smiley: w testach najlepszy okazał sie Norton Internet Security 2009 …za to kaspersky internet security 2009 byl dopiero na 8-ym miejscu z jednym tylko minuse aczkolwiek bardzo istotnym :smiley: mianiwicie :smiley: b.słaba wykrywalność virysów :smiley: jak nic nie wykryl tak nic nie usuwał :smiley: zreszta i z tym miał problemy :smiley:

Nod4 lekki jest a bit defender zainstalowałem testową wersje i masakra tego samego dnia odinstalowałem bo tak mulił mi kompa, a nod lekki sam sobie w tle działa nie ma co chwile jakich głupich powiadomień. Miałem noda3 i nie radził sobie z usuwaniem wirusów musiałem często ręcznie usuwać, nie wiem jak to zostało poprawione w 4. Najlepiej zainstaluj sobie pierw wersje testowe potem zdecyduj co lepiej ci pasuje. Mi na wykrywalności w sumie nie zależy najbardziej bo i tak logi co jakiś czas sprawdzam, pracuje na koncie z ograniczeniami i jak jakiś wejdzie to go zara sam usuwam.

też bym tak postąpił, kiedyś miałem bitdefenera, owszem dobrze się spisywał, ale po odinstalowaniu miałem sporo trudnego do pozbycia śmiecia.

horoszczyk ,

Bardzo proszę o zmianę tytułu na konkretny, a przynajmniej

podanie składników alternatywy

hmmm KIS mam do niego zaufanie a z tych dwóch ESET ale skonfigurowany

Jeżeli wybierać konkretnie z tych dwóch, to z pewnością NOD. Dobry, mało wymagający, a to duży plus dla użytkowników domowych komputerów. W firmach liczy się bezpieczeństwo, jednak w domu lepiej dbać przede wszystkim o stabilność, płynność pracy komputera :roll: