Jakiego Office zakupić?

Hey chce kupić Office tylko nie wiem którego XP czy 2003 cena nie gra roli… co polecacie??

2003 - bo nowszy :slight_smile:

2003 bedzie najlepszym rozwiązaniem.

2003, bo tańszy (dla uczniów, nauczycieli, studentów).

Ja mam Office 2003 nie mam z nim żadnych problemów :slight_smile: a jak miałem Office XP to miałem same z nim problemy :frowning: Ja polecam Office 2003 :slight_smile:

jezeli mam zaplacic za office kolo 2tys to wole bezplatna alternatywe,a sprawa jest oczywista ze lepszy jest office 2003

Ok. 365 złotych Office 2003 kosztuje. Licencja na 3 stanowiska :!:

KUP

Ja polecam Office 2003 - przede wszystkim dlatego, że jest nowszy niż Office XP. Sam go używam.

Ja osobiście nie kożystam z Office…ale miałem z nimi stycznność:D Mi bardziej podoba mi się wersja XP dlaczego?? dlatego, że wersja 2003 wg mnie jest taka inna i mniej stabilna…może to dlatego, że byłem przyzwyczajony do wersji 2000 z której kiedyś korzystałęm. w wersji 2003 nie podoba mi się też ten inny wygląd :smiley: No ale może to kwestja przyzwyczajenia:D

Ja również korzystam z wersji 2003, niedawno nawet ściągnąłem z intenetu różne dodatki i aktualizacje do tej wersji Office, i jestem bardzo zadowolony. Na stronie (nie wiem czy dobrze podałem stronę jest pełno np. clipart’ów do Office, jest ich tam mnóstwo, dosłownie na każdą okazję, a co najważniejsze łatwo i przyjemnie się (same) instaluje. Polecam Ci jak najbardziej wersje 2003, bo Ci którzy używają wersji XP, doradzją Ci ją tylko dlatego że sami go używają. :slight_smile: