Jakiego producenta DDR?

Nosze sie z zamiarem zakupu pamieci RAM od Hynix ale nie wiem czy to dobra firma i pordukt.

Ogolnie, czy jakos RAMU zalezy od producenta??

Tak, najlepsze firmy to kingston, oraz geil. Co do hynix;a to nie wiem. Nie złe też goodramy :wink:

O Hynixie tu możesz poczytać

A moim zdaniem Kingostny już nie są takie dobre…

Lepsze są PDP Patriot, no i oczywiście Geile.

Jaki konkretnie i ile masz kasy?

Mysle kupic soebie 512 albo 1GB

Z kasa nie ma problemow ale nie wiem jakiego porducenta wybrac,bo jak wezme jakas lipe to sie wk… bo to jest troche kasy te 200 zl :mrgreen:

hyniźy też będą dobre, z tego co wiem naprawde ładnie się kręcą, hehe to znów są ubytki lepszych pamięci, co nie przeszły testów na szynie 533MHz i były(może są)sprzedawane jako ddr400. Jednak jakoś nie sprawia im to kłopotu, żeby pracowały z większą częstotliwością :slight_smile: w szczególności te co podał kolega husar :slight_smile:

no ale moge tylko ciagnac PC2100 wiec ddr400 odpadaja :confused:

tylko, że te 21oo są troszke droższe od 32oo, nie będzie problemu gdy włożysz 32oo poprostu zmniejszy Ci się częstotliwość(dzięki czemu możesz zmniejszyć timingi :mrgreen: )

No a nic sie nie stanie z moja plyta glowna albo tymi pamieciami??

Jak mam pc2100 a wloze tam pc3200 to stanie sie cos??

No niewiem czemu tak piszesz. Bo niezawiodłem sie na nich podkrecać też sie da może, nie tak jak PDP ale żeby od razu tak mowić :x , zreszta nie każy musi podkręcać

Nic sie nie stanie zazwyczaj pojda na tyle ile płyta pozwoli czyli u Ciebie 266

Ewentualnie może płyta na nich nieruszyć ale to rzadko bywa.

Nic tylko próbować :smiley:

Aha, to teraz wszystko zalezy na jaki model trafie z tego Hynixa :confused:

Ok porozgladam sie jeszcze za innymi

dzieki Wam :* :stuck_out_tongue:

pyrtol bierz

hehe narazie mam Elixira 256MB wiec raczej nie pasuje wlozyc do niego Hynixa albo cos innego :smiley:

Ale mowa była o najlepszych a jakby nie patrzeć to troche lepsze pamięci robi teraz PDP i Geil. Niższe taimingi wyższe częstotliwości. A jeśli ktoś nie podkręce to sądze że starczą Kingostiony czy good Ramy, ale mowa była o najlepszych. Zresztą ja też mam Kingstony. Nie to żebym się na nich zawiódł. Ale można kupić lepsze pamięci np. PDP.

  1. Kingston

  2. Goodram

Bardziej polecam te pierwsze!

Jak dobrze pamiętam to Kingstone ma dożywotnią gwarancję :slight_smile:

pyrtol : zdecyduj się najpierw piszesz że z kasą nie ma problemu a potem że szkoda ci wyżucić 200 zł…

wiekszosc memków ma dozywotnia gwarancje :wink:

twimmoos i goodram chyba tez dobre i w miare tanie

Ja wybrałem Geila :slight_smile:

goodram :o to ciekawe. Nie powiedziałbym, ze takie dobre, niby dlaczego dlatego ze maja dozywotnia gwarancje?

Zdecydowanie najlepsze to geil i patriot, pozniej twinmos, corasair.