Jakiego producenta kartę GF 8600 GT wybrać?

Jakiego producenta kartę GF 8600 GT wybrać? I jaką pamięć bo 256mb ma gddr3 a 512 ma gddr2.

Grafę polecam MSI, świetna wydajność i nie ma wentyli, piękna cisza, bardzo polecam, a ram lepiej w DDR2, trójek za bardzo nie odczujesz, a lepiej wziąć więcej mega.

Słyszałem że najlepsza jest Palit Sonic+

Wybrałbym Galaxy.Mają bardzo dobre pamięci i delikatnie wykręcone zegary.

ZDECYDOWANIE PALIT 8600 SONIC +

a pamięć bierz 256 ddr3- większa wydajność

łe sorki nie zrozumiałem z tą pamięcią #-o , jak ta pamięć ma być na karcie graficznej to bierz tylko DDR3, ja myślałem że myślisz o ramie na płytę główną

ja również polecał bym galaxy sam mam z tej firmy tylko ze 6600 256mb i nie narzekam :smiley:

Galaxy -ok

Palit - omijaj tą firmę z daleka

A może byś to argumentami poparł? Większość ludzi na forum poleca karty Palita :slight_smile:

Palit Sonic + są dobre do podkręcania :smiley:

Podaj mi powód dlaczego tak uważasz???

pality 8600sonic/+ jest bardzo dobrze oceniany

:x

palit i jeszcze sonic+ najlepiej się kręci

Nie będę się po raz kolejny znęcał nad tą firmą. Powiem tylko, że chodzi o jakość wykonania. Taka jest moja opinia poparta doświadczeniem. I żadne śmieszne emotki tego nie zmienią.

Jakiego doświadczenia? Za pewnie doświadczenie w słuchaniu żali ludzi którym coś się popsuło.

Jak odradzasz Palita to czemu polecasz Galaxy? Galaxy jeszcze niedawno robił szrot jak Palit. Obecnie wer z CM grzeją się na standardowych taktowaniach, a Palit robi np 8800GT z lepszą niż ref wersją zasilania karty 1 faza więcej.

z doświadczenia zawodowego, przez prawie 20 lat pracy “trochę” sprzętu przeszło przez moje ręce w tym i te wynalazki, nie twierdzę, że wszystkie egzemplarze są takie same, ale producent jako taki nie budzi zaufania (przynajmniej mojego).

Czy na tym forum już jest tak przyjęte, że jak ktoś ma odmienne zdanie to jest wyszydzany i nie ma prawa do własne opinii :?:

Nie, na tym forum jest tak jak ktoś wygaduje głupoty

Wystarczy poczytać opinie Palita, szczególnie kart 88/86/76/73/

W paru wypadkach wypada lepiej od Galaxy

Zresztą Galaxy wypromowała się jako firma.