Jakiego programu mi brakuje? HELP

Witam mam problem z instalowaniem niektórych gier i programów. Gdy chce zainstalowac np. gre włączam SETUP i pojawia mi sie okno instalacyjne i w mgnieniu oka samo sia zamyka . POdobnie jest na z instalatorem Tlena wlaczam instalator i sie zaraz zamyka sam . Używam Windowsa XP , mam najnowszego DirectX. Moze ktos wie czego to jest przyczyna??? HELP!!

Pewnie będę nie oryginalny, ale czy skanowałes jakimś antyvirem :?:

Tak , nie mam zadnego virusa.

o kiedy masz taki problem???

Odwiedź witrynę Microsoftu i pobierz wszystkie uaktualnienia. Lub użyj funkcji Windows Update. :smiley:

mam ten problem z niektorymi grami (przed formatem gry mi sie wszystkie instalowały) jak juz pisalem wlaczam setum i pojawia sie na sekunde plansza ze szczegolami instalacji i zaraz znika , w ten sposob nie moge nic zainstalowac

Może po prostu zainstalował się źle Windows ;-).

Zaraz sie zacznie…, tzn. juz sie zaczelo! :evil:

Bardzo oryginalna i odkrywcza porada

Miałem kiedyś wirusa który infekował wszystkie exe’ki na dyskach ale nie wykrywał go MKS_VIR dopiero norton mi wszystkie pliki zainfekowane skasował !!

Jakiego używasz antywira, niektóre sie gryzą z instalkami gier, np kaspersky

W pewnym sęsie pomogło mam kilka partycji i rużne na nich żeczy na szczęście wszystkie przeważnie pakuje rarem lub zipem żeby ich mi nic nie zainfekowało!!

No a że (50%) windowsa mi zrzarło no to trudno format reinstal i już było po wirusie. Chociaż niektóre ważne pliki straciłem ale było ich mało :stuck_out_tongue:

Już odktyłem przyczyne mojego problemu , mialem zainstalowanego na dysku pop-up kilera (STOPzilla) i on zmykal mi strone.