Jakiego programu mi brakuje? HELP


(Ivan06) #1

Witam mam problem z instalowaniem niektórych gier i programów. Gdy chce zainstalowac np. gre włączam SETUP i pojawia mi sie okno instalacyjne i w mgnieniu oka samo sia zamyka . POdobnie jest na z instalatorem Tlena wlaczam instalator i sie zaraz zamyka sam . Używam Windowsa XP , mam najnowszego DirectX. Moze ktos wie czego to jest przyczyna??? HELP!!


(system) #2

Pewnie będę nie oryginalny, ale czy skanowałes jakimś antyvirem :?:


(Ivan06) #3

Tak , nie mam zadnego virusa.


(Kiepas) #4

o kiedy masz taki problem???


(Trebron) #5

Odwiedź witrynę Microsoftu i pobierz wszystkie uaktualnienia. Lub użyj funkcji Windows Update. :smiley:


(Ivan06) #6

mam ten problem z niektorymi grami (przed formatem gry mi sie wszystkie instalowały) jak juz pisalem wlaczam setum i pojawia sie na sekunde plansza ze szczegolami instalacji i zaraz znika , w ten sposob nie moge nic zainstalowac


(system) #7

Może po prostu zainstalował się źle Windows :wink:.


(Ks Kamilp Nr 8) #8

Zaraz sie zacznie..., tzn. juz sie zaczelo! :evil:


(fiesta) #9

Bardzo oryginalna i odkrywcza porada


(FXJ) #10

Miałem kiedyś wirusa który infekował wszystkie exe'ki na dyskach ale nie wykrywał go MKS_VIR dopiero norton mi wszystkie pliki zainfekowane skasował !!


(Ks Kamilp Nr 8) #11

(bolo6) #12

Jakiego używasz antywira, niektóre sie gryzą z instalkami gier, np kaspersky


(FXJ) #13

W pewnym sęsie pomogło mam kilka partycji i rużne na nich żeczy na szczęście wszystkie przeważnie pakuje rarem lub zipem żeby ich mi nic nie zainfekowało!!

No a że (50%) windowsa mi zrzarło no to trudno format reinstal i już było po wirusie. Chociaż niektóre ważne pliki straciłem ale było ich mało :stuck_out_tongue:


(Ivan06) #14

Już odktyłem przyczyne mojego problemu , mialem zainstalowanego na dysku pop-up kilera (STOPzilla) i on zmykal mi strone.