Jakiego programu mi brakuje?

na stronie bet-at-home klikam przy zakładzie żeby zobaczyć wszytskie statystyki ale nie moge nic się nie dzieje, kiedy otwieram w nowym oknie wyświetla się taki napis:

javascript:openResizeAbleWindow(‘redirStats.aspx?url=aHR0cDovL3d3dy5zdGF0cy5iZXRyYWRhci5jb20vc3RhdGlzdGljcy9saXZlc2NvcmVjYy8/bWF0Y2hpZD04MTU0NTQmdHJlZW1lbnU9ZmFsc2UmbGFuZ3VhZ2U9cGw=&cid=1906’,%20’statistics’,%20756,%20650,%20true)

co to oznacza, czego mi brakuje w moim kompie???

Nie otwieraj w nowym oknie tylko w tym samym.

próbowałem ale jak otwieram w tym samym absolutnie nic sie nie dzieje, zupełnie nic

http://www.java.com/pl/download/

Może javy nie masz? Zainstaluj powinno pomóc. Albo masz zablokowane w przegladarce, antywirusie itp. wyświetlanie skyptów?

a musze dodać, że sformatowałem kompa, kiedyś wszytsko działało elegancko a teraz musze od nowa ustawiać:-(

no własnie jave zainstalowałem ale też nic, ok będe za 9 godzin

instalowanie javy nic nie da

javascript:openResizeAbleWindow('redirStats.aspx?url=aHR0cDovL3d3dy5zdGF0cy5iZXRyYWRhci5jb20vc3RhdGlzdGljcy9saXZlc2NvcmVjYy8/bWF0Y2hpZD04MTU0NTQmdHJlZW1lbnU9ZmFsc2UmbGFuZ3VhZ2U9cGw=&cid=1906',%20'statistics',%20756,%20650,%20true)

Kod odwołuje się do javascript, a nie do javy. Sprawdź, czy masz włączoną obsługę javascript w przeglądarce.

I nie pisz jednego posta pod drugim.

"javascript" - wyraźnie pisze, Jak to IE 6 czy 7 to się nie dziwie że masz jakieś problemy…;/ Zainstaluj Firefox’a :smiley: i będzie po kłopocie :smiley:

A jak to jest już firefox, to pogrzeb w opcjach :stuck_out_tongue:

a jak można sprawdzić czy mam włąćzona obsługę javascript w przeglądarce???

w ustawieniach …

nie probujesz klikac prawym klawiszem na link i dawać otworz ?

ten skrypt powinien otwierac nowe okno przy kliknieciu w link , moze masz wlaczone blokowanie wyskakujacych okienek ?

swietnie, tak własnie było, miałem blokadę wyskakujących okienek i wszystko gra i dalej mogę obstawiać;-) i … przegrywać;-(