Jakiego simsona wybrać?

Szukam dobrego a taniego środka transporu. Widze że simsony sa tanie (w miare) i dobre. Co wy o tym myslicie? SR50 Czy S51 może jakiś inny model może jakies konkretne propozycje z podkarpacia, świętokrzyskiego i małopolskiego?

Z tego, co pamiętam, to SR50 to wersja “skuter”. Zależy do jakiej jazdy i w jakich warunkach.

Skuter z osłonami na nogi (ochrona przed wiatrem) będzie dobry na dłuższe trasy po równej nawierzchni (małe koła i mały skok zawieszenia).

Normalny Simson lub wersja enduro będzie lepszy na nierówne i kręte trasy, nie zawsze po asfalcie, bo ma większe koła i lepsze zawieszenie.

Ale ciekawi mnie jakiego wybrać jakiego polecacie?

Simson to Simson. Stary i w ogóle :stuck_out_tongue:

Kup tego który jest w dobrym stanie i na chodzie. Chyba więcej nie oczekujesz.

mike0131 ja mam S51 Comfort :twisted: i nie nażekam na niego … :smiley: tylko że od pewnego czasu ojciec zabronił mi go dotykać ze wzgledu moich zdolności do psucia go … :x

Polecam S51 miła komfortowa jazda a jak trzeba pokaże rogi :smiley:

A co o sr50 albo s51 enduro?

sr50 to ■■■■ sam plastik :x … a51 enduro do szalenia :smiley:

Zależy do czego szukasz tego simsona ?? Jak do zwykłej jazdy to polecam s51 comfort a jak mieszkasz gdzies gdzie jest “cieżki teren” to bierz s51 enduro

Miałem kiedyś takiego i bardzo dobrze te czasy wspominam. Co prawda wiele się przy nim nasiedziałem żeby go wyremontować ale potem… 8)

A nie macie jakis konkretnych propozycji?

Złączono Posta : 30.04.2007 (Pon) 20:56

a co powiecie na tremat predkości takiego simsona?