Jakiego systemu używasz i dlaczego?

No właśnie, bardzo mnie to ciekawi

Ja jeszcze windowsa xp ale staram się˝ przejść na na linuxa… :slight_smile:

a Wy?

Nie ma podziałuu na rodzaje sytemu.

Jeżeli ktoś używa obu :?:

nie ma takiej opcji :slight_smile:

Używam obu więc nie zagłosuję na żaden :stuck_out_tongue:

Xp Pro… Only :smiley:

ja obu używam…

pytanie idiotyczne …

wiadomo że większość ma tu windowsa jakiś nikły procent linuxa a troszke większy procent windowsa i linuxa :slight_smile:

Windowsa, ale czekam aż przyślą płytkę Linuksa.

Ja używam Windy, ale się zastanawiam nad linem :wink:

ale bredzicie :!:

wszyscy się zastanawiają lub czekają na coś

a prawda jest taka że nawet wam się niechce spojżeć dłużej na linuxa

a gadacie tak bo tak jest teraz cool … :?

oszukujecie sami siebie i przy okazji innych

jak ktoś chce używać linuxa to to rozbi a nie sie zastanawia lub czeka na coś …

author_vision nie krytykuj mnie ! Staram się to znaczy nie potrafie go zainstalowac gdyż nie chce mi przejść do następnego okienka instalacji!

A co do ankiety to chciałem zedytowac ankiete ale nei da sie:(

Mam linuxa i windowsa. Niestety chyba linuxa wyrzucę za jakiś czas, jestem przyzwyczajony do prostoty windowsa, a przy linuksie ciągle trzeba coś robić. Ale i tak szanuje Linusa za to co zrobił uważam, że to jest bardzo dobry system a wprowadzenie i rozpowszechnienie pakietów .rpm bardzo poszerzy jego popularność.

author_vision zamówiłem i czekam, a Ty co się tak nakręcasz :x :roll:

author_vision z taka pomoca to ja tez bym sie zastanawial:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=92852

Ale w większośći UBUNTU :bukiet: :jupi:

Używam obu

Linux - praca

Windows - gry

xp pro

Jak byś naprawdę chciał zacząc przygodę z Liknksem to już byś dawno zassał z sieci jakąs dystrybucję i się nią próbował bawić. A takie gadanie jest tylko picu warte.

na 70% dostaniesz płytkę, zainstalujesz OS i po tygodniu nie będziesz miał ochoty na niego nwet zerknąć, a w dziale problemy pojawi się post jak zlikwidować OS z dysku i przeformatować partycje linuxowe na FAT 32 lub NTFS

Jak na razie to Ty się nakręcasz o czekiwaniem i prawdopodobnie się na tym skończy

:lol:

A czemu tylko te dwa systemy w ankiecie? A co z Mac OS, BSD, SunOS, Unix etc.?

Ja używam Ubuntu, a czemu? Szybki, ładny system, szybko można go postawić na nowo (dzięki osobnej partycji na /home), dużo programów, dobre wsparcie, jest łatwy w obsłudze no i jest za darmo :wink:

fiesta mam Neostrade z limitem a moje łącze nie jest 1Mb/s a dla twojej informacji raz juz pobrałem instalke która zawierała błąd. Dlatego zamówiłem bo nie będę 2 raz pobierać. A druga sprawa mam legalnego Windowsa za którego zapłaciłem wiec dlaczego mam teraz z niego nie korzystać co?!

fiesta co się tak jeżysz co ?? :?

Xubuntu 6.10 , teraz konfiguruje FVWM, ale przy moim wolnym czasie zajmie mi to z dobry miesiąc :frowning: Samego Linuxa mam już coś ponad 4-5 miesięcy. A dlaczego używam, bo spodobał mi się manifest ubuntu oraz dlatego ze mam na nim większy komfort pracy. Robię to co chcę a nie to co chce system, dostosowuję go tylko i wyłącznie tak jak ja chcę (czytaj FVWM). I ta szybkość…