Jakiego z tych antywirów wybrać?

tak jak w temacie który jest najmniejszym zamulaczem.

Instalować:

-Norton Antywirus (ważny do 2007.01.04)

-MKS VIR 2006 (przez pół roku ważny)

  • BitDefender 8 Profesional Plus (ważny przez pół roku).

Tylko proszę nie pisać o innych antyvirach,np.NOD32 THE BEST!itp.

Mi sie wydaję że MKS był by najlepszym wyborem

forumowa szukajka jest najlepsza 8)

Może też ten topic się przydać ;]

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=58690

Ja bym brał BitDefender :mrgreen: Nie przymula kompa, duża wykrywalność, czego chcieć wiecej :smiley:

Ja tam i tak wole Kasperskiego :x

NAV 2006

chyba żartujesz. Ten antywir jest dobry jak nie masz połączenia z internetem i na polski “teren”.

ten av był dobry - kiedy jeszcze żył Marek Sell :frowning: od jego śmierci firmę “diabli wzięli” :frowning:

Ja bym brał Bitdefendera :frowning:

Toteż post do kosza.

Proszę odpowiadać na temat.

Z tych trzech rzeczywiście najlepszym rozwiązaniem będzie bit. Dobra wykrywalność, najmniej zamula kompa z nich i co tu dużo mówić: dobry AV.

Jednak ja polecam nod32, bo on nie ma sobie równych :slight_smile: :lol:

Ostatni raz proszę o powstrzymanie się od takich tekstów :?

Ach sorka bo mam jeszcze w swoim rasięgu ArcaVir 2005 też możecie na niego głosować.A i jeszcze jedno bym był wdzięczny za to jak byście zrobili listę którego na początku zainstalować ,którego później i na końcu,np.

1.BitDefender

2.Norton AntiVirus

3…

…itp.

rudakita teraz to Cię kompletnie nie rozumiem - po co instalowac kilka - zdecyduj się na jednego. Po co kilka AV :?

Chodzi Ci o ranking popularności? Bo mam nadzieję, że instalować chcesz tylko jednego antywirusa…

nie chodzi mi o to żeby wszystkie instalować na raz. tylko jak jednego minie data ważności to którego po nim zainstalować itd.

to zrób jak uważasz - a najlepiej zainwestuj w 1 porządny produkt - kup sobie np. Bita lub AcraVira i po kłopocie :wink:

a możecie mi pomóc stworzyć listę.Jak wy byście zrobili.?..

:shock: przecież napisałem :stuck_out_tongue: ja kupiłbym jeden z tych dwóch

:arrow: ArcaVir

lub -

:arrow: Bitdefender

ps. ale że mam noda to nic nie muszę kupować :stuck_out_tongue:

  1. Bit Defender - szybko chodzi i sprawnie działa

Reszty bym w ogóle nie instalował, bo to moim zdaniem nie za dobre anty wiry ( w szczególności Norton-powolniak-zamulacz)

Może nie tyle nie za dobre co instalowanie dwóch i więcej AV z skanerem rezydentnym ma sensu. Efekt będzie zupełnie odwrotny od tego, który zamierzamy osiągnąć. Zamiast dobrej ochrony nasz komputer może całkowicie odmówić posłuszeństwa lub przepuszczać wszystko co tylko się da.

Zainstaluj bita

Nie zrozumiałes aju. Kolega chce jechac jak najdłużej za darmo na płatnych aplikacjach. Zainstaluje jeden, skończy się subskrypcja, to wyinstaluje i się przesiądzie na drugi itd. Ciekawe co będzie jak się mu antyviry skończą? Cracki pójdą w ruch? :x

Może rzeczywiście nie zrozumiałem, ale…

takie coś nie ma sensu.

Jeśli i tak będzie musiał instalować tamte AV to kolejność w jakich będzie je używał nie ma większego znaczenia zwłaszcza iż wszystkie te 3 AV są do siebie podobne: różnią je tylko wymagania systemowe.

Albo niech zainstaluje darmowego AV (awast, antivir) lub zakupi jakiegoś z górnej półki (nod32, kaspersky, bit).