Jakiej firmy karte graficzną?

jak bym miał zamiar kupic coś od Nvidi to jakej firmy wybrać karte? To samo z ATI?

Jaka cena ?

Złączono Posta : 12.05.2006 (Pią) 15:10

:arrow: ASUS

:arrow: Gainward

:arrow: Sapphire

:arrow: ASUS

Nic innego nie przychodzi mi do głowy :stuck_out_tongue: 8)

z nVidii :

-Gigabyte

-MSI

-Asus

z ATI :

-Gigabyte

-Sapphire

-HiS

Ja czekam na karte z obsługa directx 10 i pixel shader 4, bo mają być o niebo lepsze. Wie ktoś kiedy wyjdą?

Co sądzicie o fimie PALIT?

wg mnie słaba , nie słyszałem aby słynęła z jakiś dobrych kart , takie są moje osobiste odczucia ;]

hmm… a tak chciałem kupić sobie GeForce’a 6800gs Palita :expressionless:

Ja polecam geforcy :mrgreen:

kolejna super porada usera Dudek14 :x GeForce , ale jakiej firmy ?? :twisted:

karolzet poczekaj na opinie innych , moją już znasz …

karolzet świetna to może nie jest, taka sobie

ja pozwole sobie dodać do geforców galaxy, ostatnimi czasy wzięli się do roboty i zaczęli robić naprawde dobre i wydajne karty … znaczy się podkręcone fabrycznie :wink:

popieram usera wigrus , naprawdę galaxy coraz częściej odwala dobrą robotę czego nie można powiedzieć o takich firmach jak gainward , leadtek czy POV

Nvidia:

MSI

Gigabyte

ATI:

Sapphire

Gigabyte

Miałem kiedyś Palita (GeForce 2 który teraz wisi na ścienie :mrgreen: ) i nie wyróżniał się niczym oprócz tego ze był i działał jako tako. Co do producnentów kart graficznych nVidia polecam Gigabyte. Galaxy też jest niezłe.

Ja mam aktualnie Redeona 9200 firmy Sapphire. I nie mam z nią żadnych problemów więc polecam tą firmę :wink:

Moi znajomoi niektórzy mają karty ASUS-a i też nie mają z nimi większych problemów. Więc ta firma też jest dobra do polecenia :slight_smile:

Co do kart to Ja jestem przekonany bardziej do NVIDI i GeForców niż do ATI i Redeonów. Może dlatego, że pierwsza karta jaką miałem była NVIDII :?

Tu chyba chodzi raczej o kręcenie i chłodzenie. :wink:

Może dlatego że ATI kiedyś ( i chyba nadal) ma problemy ze sterownikami na Linuxa.

A jak z firmą Gecube? Lepsza od Palita :stuck_out_tongue: ?

Jak odwiedliście mnie od Palita 6800 gs, to znalazłem GeCube ATI Radeon X850XT 256MB DDR3/256bit TV/DVI PCI-E :slight_smile: