Jakiej firmy laptopa wybrać toshiba czy asus?

jakiej firmy laptopa wybrać toshiba czy asus?

obie są dobre…

bierz ten który jest tańszy…

nie tyle co tańszy tylko lepszy :smiley:

no mam 3500 zł ma slużyć do neta glównie dla ojca no i żeby mu nie mulił. wezmę chyba asusa f3c-as366c, dodatkwo torba jest do asusów no i troszke tańsze niż toshiby o tych samych parametrach, zauważyłem ze toshiby małe dyski mają w tej cenie bo góra 160gb

a do rozdzielenia neostrady beprzewodowo linksysa wag200g będzie dobry?

grzesiek82 , Faktycznie toshiba ma droższe laptopy ale i są one porządniejsze (czyt. lepiej wykonane). Dla mnie to jak porównanie Nokii(toshiba) i Motoroli(asus)

wiem że keidyś były porządne ale slyszałem że teraz toshiby to już nie to co kiedyś. w pracy mam tylko sprzęt dell i wiem że dell to naprawde super sprzęt no ale też cena już inna

Masz racje… dell wyprzedza pozostałych producentów laptopów… jednak w twoim przypadku wybierał bym toshibe

Bardzo dobry

(tylko pamiętaj żeby miał annex A)

To nie wiedziałem że wymagania internetu tak wzrosły :stuck_out_tongue:

Spokojnie kupił byś coś dobrego (dobrego do takich zastosowań) za połowę tej kwoty

Osobiście polecam Toshibe. Na swojej (patrz podpis) pracuję praktycznie codziennie od ponad pół roku i jak na razie nie sprawiła mi żadnych “niemiłych niespodzianek”. :slight_smile: Solidny laptop.

Proponuję takie dwa modele…

Toshiba Satellite A200-1N5, za 3564zł. Core 2 Duo T5550 1,83GHz, 2GB RAM, IGMA X3100, HDD 160GB.

Ewentualnie trochę droższy model z mocniejszym procesorem…

Toshiba Satellite A200-1MY, za 3637zł. Core 2 Duo T7250 2GHz, 2GB RAM, IGMA X3100, HDD 160GB.