Jakiej przeglądarki internetowej używać?

master_zonk6 :

Ja nie mam problemu, mi szybko wczytuje strony :). Pomocy potrzebuje Evil Coca Cola. Ale dzięki za radę - Opera jeszcze szybciej działa.

no mi też po wyłączeniu opcji turbo przyspieszyło ale z opery raczej rzadziej korzystam częściej z chrome lub firefox. a do autora powiem tak niech zrobi coś podobnego jak ja niech sciągnie pare przeglądarek i niech oceni według 3-4 kryteriów np. szybkość wczytywania stron, szybkość uruchamiania, stopień zamulania, funkcjonalność i wygląd. tak każdy powinien zrobić a nie zakładać tematy tego typu które jedyne co pomogą to może pozna się przeglądarke o której się nie słyszało.

ja tam proponuje Firefoxa. Tylko obecne wersję są dość ramożerne ja mam mało ramu dlatego korzystam z starszej wersji i zajmuje ok 30 mb w ramie więc jest ok. i się nie zawiesza.

I moim odczuciu chodzi szybciej niż najnowsza wersja

Używaj jaka ci pasuje.

A to ciekawe. Odkąd ja pamiętam im nowsza była wersja Firefoksa, tym mniej RAM-u zabierała (aż do 3.0). A miałem wtedy słaby komputer, więc wiem. Czyżby nastąpił zwrot?

k-9 , starej dziurawej wersji?.. No to ci dopiero przywiązanie do Fx. Jakby innych przeglądarek nie było… =D>

To moze tak polecić IE 5, bo mało RAMu ciągnie, albo Operę 5, bo mało RAMu ciągnie… :^o

Proponuje Irona :wink: http://www.srware.net/en/software_srwar … wnload.php

ae tam może i jest dziurawa ale avira zaktualizowana i wchodzę na normalne stronki wiec nie ma się czego bać.

Tyle że IE5 różni się znacznie wygodą użytkowania od współczesnych przeglądarek. Nie dość że nie ma w nim czegoś takiego jak karty, to nie obsługuje on nawet środkowego klawisza myszy - a co to za wygoda ciągle używać PPM -> Otwórz w nowym oknie?