Jakies limity na koncie Rapidshare Premium?

Witam serdecznie! Chciałbym sie spytac czy są jakies limity na koncie rapidshare premium wydawało mi sie ze skoro konto zostało kupione za pieniadze to jest bez rzadnych ograniczej! Wie ktos duzo o takich ograniczeniach oraz czy zna ktos ciekawe tricki na RS, katalogowanie itp… bo ja niestety cos nie moge katalogowac tak jak mi sie podoba! Nie wiem czemu! Czy ktos mógłby pomoc? Czekam na wasze sugestie, pomoc ! :mrgreen:

Są limity. 25GB/5 dni oraz z jednego konta może korzystać max. 3 osoby. (wystarczy poczytać na stronie rapida)

To o tym 1-wszym limicie to wiem ale z tym drugim to sie nie zgadzam! Z konta korzysta 5 osob ale nie wyrabiamy sie w dziennym limicie 5gb wiec jest wszystko dobrze! Ale jezeli chodzi o uplodowanie plików na server to sa jakies ograniczenia?;>

max. upload na koncie premium to 2,5gb ale wtedy tych plików nie moga ściągać ci którzy nie mają konta premium

Chodzi raczej o to, aby JEDNOCZEŚNIE nie pobierały plików więcej niż 3 osoby.

Mati_90 nie masz racji. Zaobserwowałem, że jeśli przekroczysz upload w ramach konta Premium bodajże 20 lub 25 GB to zamienia się ono dla plików tam umieszczonych na zwykłe konto kolekcjonerskie, czyli pliki nie są trzymane tak długo, jak istnieje Premium, ale jeśli nie są pobierane to Rapid je usuwa po 90 dniach.

o rany co kolejna wypowiedz to inna wersja :expressionless: no nie ma co! ten rs momentami jest dziwny! Pzdr :slight_smile: :!: :!: :!:

Wazne, zeby nie przekroczyc limitu 25GB w ciagu kolejnych 5 dni

post-81946-13856533971287_thumb.jpg

Objasnienie do obrazka:

Konto mam od 28 lutego. Na zielono zaznaczylem sumy z poszczegolnych

5 kolejnych dni. 25 marca wg RS przekroczylem limit i nie moglem

pobierac danych (czerwony kolor). 26 marca czyli dzisiaj znowu moge

pobierac dane, a limit wynosi 25 GB minus suma z 4 poprzednich dni (kolor zolty),

i tak dalej.

Inna sprawa. Wg RS 25 155 178 KB (czerwony kolor) to jest ten niby

limit 25 GB, ale jak to sobie przeliczysz na GB (trzeba 2krotnie

podzielic przez 1024) to wychodzi 23,99 GB (wg mnie 1 GB w plecy)