Jakies wirusy!? Sprawdzcie mi loga

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżki:

C:\WINDOWS\System32\svcchost.exe

C:\WINDOWS\System32\mysvcc.exe

C:\WINDOWS\system32\syslem.exe

C:\WINDOWS\system32\mdmd.exe

C:\WINDOWS\system32\mfcee.exe

C:\WINDOWS\system32\sysem.exe

po wklejeniu każdej ścieżki z osobna klikasz na czerwonego iksa, ale dopiero po wklejeniu ostatniej zgadzasz się na restart.

Usuń wpisy HJT.

Po wykonaniu proszę pokazać nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

mam tez chyba jakies trojany …

Złączono Posta : 24.02.2007 (Sob) 15:22

zrobilem tak jak powiedziales po restarcie wszystkie znaczki byly zielone ale niestety nie moglem sie polaczyc z internetem … i z powrotem odznaczylem … nie wiem czy dobrze zrobilem

mozesz sie odezwac na moje gadu :?

Masz kilka robaków. Zrób to co napisałem i wklej nowe logi, o które prosiłem.

W takim razie niech będzie tak ustawione, przy których chodzi Ci bezproblemowo internet.

Nie mogę. Pomagamy na forum.

nie wiem dlaczego ale po kazdym wklejeniu sciezki do KillBoxa restartuje mi sie komputer

W killboxie wklej jedną ścieżkę >>> kliknij czerwonego iksa >>> zostaniesz spytany o reset na co odpowiadasz Nie (no). I tak dalej ale dopiero po wklejeniu ostatniej zgadzasz się na restart (klikasz Tak).

zammotasuplany

Przeczytaj tematy przyklejone w tym dziale i popraw posty.JNJN

juz powinno byc okej

Adam9870 zastosowałem sie do wszystkich twoich wskazówek a oto logi:

dzieki wszystkim za pomoc … o ktora ciezko na innych forach

Już jest Ok.

Proponuję zainstalować dodatek Service Pack 2. Poprawia on bezpieczeństwo w systemie etc. Możesz go pobrać stąd:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=35&id=795

dzieki za pomoc adam a i jeszcze jedno pytanko jakie programy dla bezpieczenstwa bys polecil ??

Z darmowych:

Przejrzyj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=60116

wlasnie skanuje nodem 32 i znalazlo wira

Plik C:\WINDOWS\system32\helpersyslem.exe jest zainfekowany - trojan Win32/TrojanProxy.Slaper.C.

zdecydowalem sie na usuniecie … ale to nic nie daje …

a poza tym w dzienniku skanowania same bledy otwarcia … skanuje w trybie awaryjnym

Złączono Posta : 11.04.2007 (Sro) 19:55

prosze o pomoc bo nie wiem jak usunac tego wira trojan Win32/TrojanProxy.Slaper.C.