Jakies wirusy!? Sprawdzcie mi loga

(Zammotasuplany) #1

(adam9870) #2

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżki:

C:\WINDOWS\System32\svcchost.exe

C:\WINDOWS\System32\mysvcc.exe

C:\WINDOWS\system32\syslem.exe

C:\WINDOWS\system32\mdmd.exe

C:\WINDOWS\system32\mfcee.exe

C:\WINDOWS\system32\sysem.exe

po wklejeniu każdej ścieżki z osobna klikasz na czerwonego iksa, ale dopiero po wklejeniu ostatniej zgadzasz się na restart.

Usuń wpisy HJT.

Po wykonaniu proszę pokazać nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

(Zammotasuplany) #3

mam tez chyba jakies trojany .....

Złączono Posta : 24.02.2007 (Sob) 15:22

zrobilem tak jak powiedziales po restarcie wszystkie znaczki byly zielone ale niestety nie moglem sie polaczyc z internetem ... i z powrotem odznaczylem ... nie wiem czy dobrze zrobilem

mozesz sie odezwac na moje gadu :?

(adam9870) #4

Masz kilka robaków. Zrób to co napisałem i wklej nowe logi, o które prosiłem.

W takim razie niech będzie tak ustawione, przy których chodzi Ci bezproblemowo internet.

Nie mogę. Pomagamy na forum.

(Zammotasuplany) #5

nie wiem dlaczego ale po kazdym wklejeniu sciezki do KillBoxa restartuje mi sie komputer

(adam9870) #6

W killboxie wklej jedną ścieżkę >>> kliknij czerwonego iksa >>> zostaniesz spytany o reset na co odpowiadasz Nie (no). I tak dalej ale dopiero po wklejeniu ostatniej zgadzasz się na restart (klikasz Tak).

(JNJN) #7

zammotasuplany

Przeczytaj tematy przyklejone w tym dziale i popraw posty.JNJN

(Zammotasuplany) #8

juz powinno byc okej

Adam9870 zastosowałem sie do wszystkich twoich wskazówek a oto logi:

dzieki wszystkim za pomoc ... o ktora ciezko na innych forach

(adam9870) #9

Już jest Ok.

Proponuję zainstalować dodatek Service Pack 2. Poprawia on bezpieczeństwo w systemie etc. Możesz go pobrać stąd:

(Zammotasuplany) #10

dzieki za pomoc adam a i jeszcze jedno pytanko jakie programy dla bezpieczenstwa bys polecil ??

(adam9870) #11

Z darmowych:

Przejrzyj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=60116

(Zammotasuplany) #12

wlasnie skanuje nodem 32 i znalazlo wira

Plik C:\WINDOWS\system32\helpersyslem.exe jest zainfekowany - trojan Win32/TrojanProxy.Slaper.C.

zdecydowalem sie na usuniecie ... ale to nic nie daje ...

a poza tym w dzienniku skanowania same bledy otwarcia ... skanuje w trybie awaryjnym

Złączono Posta : 11.04.2007 (Sro) 19:55

prosze o pomoc bo nie wiem jak usunac tego wira trojan Win32/TrojanProxy.Slaper.C.