Jakies wyglądy na gg!

Temat zapewne już gdzieś był !!

http://www.wiadomosc.info

google strajkują ??? Są tysiace jesli nie dziesioatki tysiecy skórek i setki stron na ten temat !!

Tu masz linka gdzie jest spis stron

jeszcze jedno pytanko!! Czy da się jak wgrałem sobie emotikony do folderu emots i jest tam podfolder to da się zrobić żeby jak jest okno rozmowy i tam jak klikniesz na buźkę to się otwiera zbiór Emotkonów standardowych!! To da się jakoś tam albo pododawać te nowe co wżuciłem albo całkiem stare usunąć i wgrac te nowe? Błagam pomóżcie mi ludzie bo się juz z tym długo męczę i nic!! :stuck_out_tongue:

Nie da sie ich dodac. Ale moge sie mylic ponieważ uzywam tlena od prawei roku i zapomnialem jak wyglada gg :smiley:

Jasne, że się da, kiedyś (jeszcze w wersji 5.x) bawiłam się w to.

A więc w folderach z emotami masz pliki emots.txt

W nich dość jasny moim zdaniem sposób ich opisania, np.:

“”,“brawa.gif”,“brawa_na.gif”

czyli:

“”,“nazwa_obrazka.gif”,“nazwa_drugiego_takiego_obrazka.gif”

Obrazka oczywiście w folderze z buźkami.

*"",“brawa.gif”,“brawa_na.gif”

Wstawienie gwiazdki przed definicję powoduje zniknięcie obrazka z tablicy emotek w oknie rozmowy. Jest on jednak nadal dostępny za pomocą skrótu.

ALE…

  1. By sposób zadziałał po Twojej myśli, Twój rozmówca musi mieć te same emotki i tak samo skonfigurowany plik emots.txt

  2. Jeśli jest inaczej lub ma podstawowy zestaw emotek, wyświetli się u niego standardowy obrazek, gdyż taki ma na dysku i do takiego odwołuje polecenie lub samo hasło tak jak tu, bo nie zostało zdefiniowane w jego konfigu.

  3. Wstawienie emotki z tablicy to, zgodnie w powyższą teorią, jedynie użycie hasła, które interpretuje GG drugiej strony, po konsultacji z zasobami na lokalnym dysku.

  4. Jedynym sposobem w GG 6.x jest korzystanie z wiadomości graficznych, ponieważ tylko wtedy przesyła się właściwy obrazek, a nie polecenie.

Mam nadzieję, że zrozumiałeś co miałam na myśli. :roll: