Jakim programem można nagrywać Filmy z Gier


(Paxi5) #1

witam czy ktoś wie jakim programem można nagrywać filmiki z gier ? z dziwękiem albo z mikrofonem oprucz Frapsa bo on za dużo zajmuję a muszę nagrać filmik i przerobić i wrzucić na Youtube proszę o pomoc :smiley:


(Gorgoroth) #2

A Xfire nie umie nagrywać filmów z dźwiękiem w grach? Zdanie zakańczam znakiem zapytanie, ponieważ nie mam co do tego pewności :wink:


(p19koz) #3

Fraps

http://www.instalki.pl/programy/downloa ... /Fraps.php


(Paxi5) #4

oo nie fraps odpada po 9 minutach plik zajmuję ponad 5-15 Giga [-X


(Ctr) #5

Fraps lub GameCam.

Bardziej polecam Frapsa. Nagrany filmik wrzucasz do WMM i zapisujesz w WMV. Wtedy zajmuje mało miejsca. Ponad to GameCam jest trudny w obsłudze.


(Paxi5) #6

Dzięki :slight_smile:


(Onimusza666) #7

Jest jeszcze CamStudio


(Gorgoroth) #8

Człowiek pisze, że nie chce Frapsa, a wy wszyscy Fraps i Fraps... Czytajcie ze zrozumieniem, błagam.

CamStudio jest fajny, kiedyś używałem go i pamiętam, że był niezły. Możesz w nim nawet zaznaczyć wybrane pole/element na pulpicie, które chcesz zarejestrować. Programik nagrywa do formatów .avi i .swf więc powinien być dobry :wink: Oczywiście później musisz odpowiednio wszystko obrobić, przyciąć. Nikt nie musi oglądać jak uruchamiasz grę :wink: Ale ogólnie możesz potestować.


(Paxi5) #9

Fraps mi sie Psuję chyba ponieważ jak nacisnę F9 w Grzę Gothic 1 to gracz się Zacina proszę o pomoc mam ustawione 29.97 ftp czy to może być powodem że za dużo ftp mam ? czy co proszę o pomoc


(Gorgoroth) #10

Przede wszystkim jak już zapewne wiesz nie ftp tylko fps :smiley:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Klatki_na_sekund%C4%99

(Paxi5) #11

a ktoś wie jak w WMM skasować głos ?? ponieważ nagrywałem filmik z gry i mi się dzwięk zapisał :-o nie mówcie że ja muszę wszystko od nowa


(Ctr) #12

po lewej koło osi czasu jest taki jakby suwak. ustaw maksymalnie w prawo (audio/muzyka)