Jakim programem nagrać film?

Witam,

Możliwe , żę temat umieszczam w złym dziale ale ten wydał mi się odpowiedni. Mam do nagrania 2 filmy avi (Każdy po 2,3 GB). Chcę je nagrać na jedną plytę DVD poprzez Nero. Niestety wtedy Nero informuje mnie o tym, że rozmiar pojedynczego plik jest zbyt duży i należy nagrać płytę UDF. Tak robię, i gdy odtwarzam płytę na Odtwarzaczu stacjonarnym z Divx, odtwarzacz otwiera jedynie dźwięk, a obrazu nie ma. Jakim programem nagrać te filmy aby wszystko było prawidłowo?

filmy divx po 2,3 gb a nie jest to dvd??? być może dwóch nie nagrać sprobuj jeden film nagrać

a odtwarzacz obsługuje divx?

ODtwarzacz DVD: LG DVX-9900H (HD). Filmy sa w formacie avi, a zamują tak dużo bo są w jakości 720p (HDTV). I zależy mi żęby je nagrać na jednej płycie. Poza tym naewt jak sproóbuję nagrać jeden to ma on 2,3 GB i będzie trzeba znowu nagrać w UDF, więc to nie robi żadnej różnicy. Tak, DVD posiada Divx.

Nawet jeśli odtwarza DivX, to takiego formatu raczej nie będzie odtwarzał. Poszukaj w specyfikacji odtwarzacza, formatów jakie może odtwarzać i przekonwertuj te filmy.

Jeśli odtwarza dźwięk, to znaczy, że widzi nagrane pliki i sposób zapisu UDF nie robi mu różnicy.