Jakim programem NAJSZYBCIEJ nagram płyte DVD-R?

Witam. Chce na DVD-R nagrać 10 filmów. Korzystałęm z jednego programu NeroStart ale on przestał mi działać itp i pobrałem nowy ale nagrywa ogromnie długo i nieda sie wybrać większej szybkości niż 4000kb… pisało mi na pobieraniu 800 minut aż… ściągnałem inny program i mi pisało 10 000KB (to już lepiej)

Jestem ciekawy czy da sie na innym programie nagrać mega szybko.

http://allegro.pl/omega-dvd-r-dl-8-5-gb-11szt-wysylka-gratis-i2177765751.html

Stąd kupiłem płyty. To DVD-R 8.5 GB… prędkość to 8x

Nie wiem czy najszybciej ,ale na pewno bez problemu nagrasz płyty dwuwarstwowe w darmowym Ashampoo Burning Studio Elements

Szczerze? Omegi to bardzo niski segment płyt i po nich nie oczekuj zbyt dużo. A każdy program tak naprawdę nagra Ci z porównywalną prędkością (i to na dodatek wcale nie z maksymalną deklarowaną - osiąga się ją dopiero tuż przed końcem płyty)- najwięcej zależy tu od jakości płyt i od nagrywarki (i tu nie chodzi nawet o ilość “iksów” co raczej o ogólną jakość wykonania).

Co do programu polecam CDBurnerXP.

Używam na co dzień Burn Aware Free.Można ustawić prędkość nagrania oraz weryfikację .

Te płyty są niefirmowe dlatego nie używam prędkości maksymalnej.

Właśnie CDBurnerXP użyłem. Jego nieda sie za dużo ustawić. Dobrze negrywa ale ma mało opcji. Najlepszy był Nero ale mi nie działa na kompie… jutro o 5:00 zaczne nagrywać może do 0:00 sie nagra…

  • Witam. Też jestem za Ashampoo. Używam go spory czas, i jest bardzo dobry.

Jeśli chodzi o płyty, czy to CD ( bo kiedyś takich najczęściej używałem ) to polecam:

:arrow: Dysan

:arrow: TDK

:arrow: Sony

Bo tak prawdę powiedziawszy, to sporą ilość płyt robi jedna firma. Jakieś 80% płyt, co są na polskim rynku,

to tłoczy jedna firma. Nie zależnie, czy to Dysan, TDK, Sony, czy inne. Parę lat temu było porównanie w komputer świecie, albo w innym

czasopiśmie.

odradzam takie śmieci, jak:

:arrow: Verbatim

Jak mi była potrzebna płytka 700MB w którymś momencie kiedyś, to Verbatim miał 695, Dysan 702MB.

Niby różnica nie wielka, ale zawsze jednak. Poza tym, Dysan, TDK, Sony, było łatwiej na nie wrzucić więcej mega, niż płytka miała.

Z płyt DVD polecam TX obecnie używam, jestem zadowolony.

Kupiłem płyty i DVD-R 8.5 GB a miały one 7 970 MB wiec fakt. MOje płtry to Omega… powinny mi puścić na DVD