Jakim programem wyciągnąć zdjęcie ze strony www

Tak jak w tytule,zaznaczam ze opcja “zapisz jako” nie istnieje.

Przeczytaj to: firefox-jak-zapisac-dysku-wszystkie-zdjecia-zakladek-t409685.html

Programem PrintScreen i programem Paint [Ctrl+V] albo za pomocą dodatku do Firefoxa pt. “Screen Capture Elite” :stuck_out_tongue:

Mozesz przejrzec tymczasowe pliki internetowe

J/w.

Jest dużo programów, ja wykorzystuję zainstalowany PicPick.

Wszystko w jednym - Freeware i PL.

Zrzut ekranu --> Zrzut obszaru --> Zapisz jako…

http://img21.otofotki.pl/obrazki/gm584_zdjecie.jpg

Jasiek i Godlike ale to w niczym nie rozwiąże mojego problemu,Marcin człowieku jakbym chciał zapisać cały pulpit to bym tu nie pisał !!

Jaka przeglądarka ? Firefox (:prawy na fotce > pokaż obrazek i) spróbuj po prostu złapać zdjęcie ,trzymając lewy myszki wciśnięty ,i przeciągnij na pasek zadań i puść na pulpicie ,Opera > opera:cache ,stronka > podgląd > zapisz element jako…

@galy1 co tak się unosisz ,nie stać Cię na odrobinę kultury ? Nie podasz źródła obrazka ,info o przeglądarce ,a żądasz Bóg wie czego ,sądzisz ,że “naszym obowiązkiem” jest bycie uprzejmym i podsuwać “idealne” rozwiązania poprzez wróżenie z fusów - mylisz się !

Proszę przeglądarka Firefox 4.0 strona http://www.kayanis.com/pl/index.html stać mnie na odrobinę kultury,lecz nie cierpię takiego internetowego cwaniakowania jakie tu na forum niektóre osoby reprezentują.

Proszę cię bardzo: print i paint:

http://i.imgur.com/OrIv3.png

Tego nie skomentuję …

Trzeba było od razu napisać, co gdzie, skąd i że nie interesuje Cię screen zdjęcia / strony. Jeśli chodzi Ci o oryginalne zdjęcie z konkretnego aparatu - to jest ono przechowywane w odpowiednim katalogu w skrypcie strony, a w galerii prezentowane jako odnośnik do źródła, przpuszczony przez skrypty strony, flasha i Bóg wie co jeszcze. Przypuszczam, że dane EXIF danego obrazu też mogą być usuwane ze zdjęć wstawianych do galerii.

Nie wiem czy o to chodzi ale zrobiłem/zapisałem łatwo i szybko zdjęcie za pomocą PicPick.

kliknij aby powiększyć :

obraz1m.th.jpg

Niech mod,admin zamknie ten temat tak będzie najlepiej.Bo nie mogę patrzeć na niektóre tu posty ( nie wszystkie oczywiście).

http://www.kayanis.com/pl/imgs/nowe_cd.jpg łap oryginał i wyllluzuj :wink:

W pasku adresu: about:cache > Disk cache device > List Cache Entries , ctrl+f " kayanis" > następne > otwórz > key: otwórz

Co źle odpowiedziałem :frowning:

Sprawdzałeś wszystkie porady które podali p/w koledzy oraz to co ja podałem/napisałem :?:

Xman twoje porady już,wcześniej sprawdzałem wiem kim jesteś,wiem jakie miałeś kłopoty z komputerem ty nie pajacujesz,jutro zajmę się moją zagłostką.