Jakimi programami chronisz swój komputer?

Pierwszego kompa kasperskym a drugiego niczym.

a co sądzicie o pandzie ?? obojętna wersja

Witam u mnie mały update : :wink:

Av: Avira premium

Firewall: Outpost firewall pro 2009

Przeglądarka: Opera (zawsze najnowsza wersja)

@ krzycho94 http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=1&t=260748&start=0 :slight_smile:

kaspersky internet security 2009

XP AntiVir - przy kupnie kompa już był :] Tylko raz wyłapał trojanka :] A tak to często mi reaguje przy dopperach albo innych nie-wiadomo-co.

avast! - bo ma dobre opinie :wink: przy pierwszym skanowaniu (od razu po instalacji) wyłapał 3 wirusy :wink:

Ashampoo FireWall - pierwszy lepszy, bo był mi potrzebny :] Jeszcze nie miałam z niego pożytku :stuck_out_tongue_winking_eye:

Co do przeglądarki - Mozilla Firefox 3.x :wink: A w niej wtyczka Adblock :slight_smile:

I co jeszcze? Wspomniany wcześniej m ó z g. :slight_smile:

1.avast home 4.8

2.ashomppo firawal

3.spybot&destroy

4.mozilla ff+McAfee siteadvisor-pokazuje mi gdzie wejść a z kont uciekać! :lol: :stuck_out_tongue:

Kaspersky Internet Security 2008

Ad Aware

Trojan remover

Starczy… :wink:

Ja używam tylko jednego programu, a jest to F-PROT Antyvirus

Edit: Teraz dwóch, jeszcze ArcaMicroScan.

Kaspersky Internet Security 2009

avira free edition

windows defender

mozilla ff+McAfee siteadvisor

AVG Free Edition 8.0, w planach [może za pół roku, nie wcześniej] zakup wersji Internet Security (płatnej)

Firewall - domyślny z Windy + hardware’owy z routera (LinkSYS WAG54GS Wireless with SpeedBooster)

tyle mi starczy, jak wchodze na strony z crackami i inne, które mogą zawierać wirusy, korzystam z maszyny wirtualnej z opcją Undo Disc - to mi całkowicie wystarcza do bezpieczeństwa :slight_smile:

Kaspersky Anti Virus 7 z kluczem ważnym do 17-04-09 :wink:

update:

Antivirus:PC tools Antivirus 5.0.0.16,zmienilem z kasperskiego bo za duzo wywalal falszywych alarmow m.in w grze OpenArena,pliku exe,ktory niby byl keyloggerem o-O,i w plikach Aimpa

:arrow: Antywirus: ESET Smart Security (używam go, bo jest bardzo dobry, po polsku, nie wywala fałszywych alarmów i usuwa wszelkie wirusy, baza wirusów aktualizuje się co najmniej 3 razy dziennie, jest wart wydania pieniędzy na licencję)

:arrow: Firewall: Wbudowany w ESET Smart Security oraz Windows Firewall (Firewall z ESS jest dobry i przy okazji wbudowany w ESET Smart Security , dzięki czemu nie trzeba wydawać pieniędzy na osobny firewall oraz jest po polsku, a Windows Firewall używam jako dodatkowe zabezpieczenie)

:arrow: Anty-spyware: Wbudowany w ESET Smart Security oraz Windows Defender (wbudowany w ESS, ponieważ cechuje się dobrą wykrywalnością, jest po polsku i nie trzeba za niego płacić osobno, ponieważ został wbudowany w ESS, Windows Defender, bo często się aktualizuje, oraz jest dodatkowym zabezpieczeniem)

:arrow: Antyspam: Wbudowany w ESET Smart Security (bo ma dużą i wiarygodną rozpoznawalność, czy wiadomość to SPAM czy natomiast nie i nie trzeba go osobno instalować i osobno za niego płacić)

:arrow: Inne: Logi HijackThis i ComboFix (skanuje od czasu do czasu, aby mieć pewność, że nic nie siedzi w systemie i proszę o sprawdzenie na forum, lub log z HijackThis czasami sprawdzam sam)

Avira Classic, COMODO Firewall Pro, Windows Defender.

I starcza! :slight_smile:

nod 32 i zdrowy rozsądek !!

adriank po co ci 2 firewalle?

Identycznie to samo

Jak już pisałem,

ten z Windowsa to tylko jako dodatkowe zabezpieczenie, on jest słaby, ale zawsze trochę komp bezpieczniejszy.