Jakis system zainstalowac?

Mam pytanie poniewaz kupilem laptopa bez systemu oto model http://x-kom.pl/index.php?show_prod=37057

I on jest tylko pod system Vista :confused:

I jaka viste proponujecie mi abym zainsalowal?

Poniewaz zainstalowalem Viste pierwsza lepsza i mi muli kompa:/ grr

Sterowniki zainstalowane?

Wszystko poinstalowane ?

Nie powinno ci mulić na tym kompie.

I co to znaczy pierwszą lepszą ?

Bo Vista to taki system zainstaluj wszystkie łatki itd. z windows uptade jedna zmniejsza zużycie ramu zrub optymalizacje to do siebie ma Vista, jest to taka beta Windows 7 poprostu microsoft olał ten system dlatego tak szybko biorą się za windows 7

Sterowniki dostrczone od Asusa zainsalowane :stuck_out_tongue: (mialem problem zainstalowaniem ich na xp prof bo sa one pod Viste)

A tam podczas instalacji to byly wersie home

Bisnes

Itd

A mam pytanie czy jest mozliwiosc zrobienia Visty na pl ? bo mam ENG :confused: a brat zbytnio polapac sie niemoze (ja sie jeszcze jako tako polapuje:Pale brat student nie i chce miec pl:P)

I mam problem z myszka (ta mysza co sie palcami bawi :P) ona mi nie dziala :confused: cos w ustawieniach?? nie tak ? a jak podalcze pod usb to dziala i nie wiem co jest :confused:

Sterowniki do Touchpada trzeba zainstalować.Spolszczyć się da ale … :slight_smile: łamie to licencję a zarazem regulamin

Juz z mychą sobie poradzilem stery byly od nie tylko bylo nie tak z ustaieniami bylo na enabled a ustawilem na disablet czy na odwrot i juz dziala:p

A jak to regulamin zlamiesz?

Gdyż z tego co mi wiadomo spolszczyć można wersję ultimate poprzez windows update , Microsoft ponoć nie przewidział zmiany języka w uboższych wersjach więc ingerencja łamała by licencję a co a tym idzie krok po kroku regulamin forum , więc nie mogę pisać o czymś co może być sprzeczne z regulaminem.Choć mogę się mylić.Ale myślę że gdy użyjesz Google to napewno znajdziesz mnóstwo odpowiedzi na interesujące cię pytania.