Java jak odinstalować

(A&G) #1

nie moge odinstalowac niedzialajacego programu java z dysku. wyskakuje mi caly czas błąd 1723 jest tam cos napisane po angielsku o jakims pakunku... najgorsze ze nie mozna zainstalowac innego... jestem laikiem w tych sprawach wiec moze czegoś nie wiem a powinnam? :wink:

(Le_mar) #2

http://www.java.com/pl/download/help/index_error.xml

(Chillout) #3

viewtopic.php?f=7&t=76198

(A&G) #4

nic nie pomogły wasze podpowiedzi. walcze juz z tym od 2 tygodni i jedno co wiem to ten program jest uszkodzony bo zamiast normalnej ikonki javy jest ikonka jakiegos dokumentu. zainstalowałam starsza wersje javy i nie działa choc wszystko w opcjach internetowych jest właczone prawidłowo. JAK DLA MNIE MASAKRA!

(Chillout) #5

Menu Start->Uruchom->Wpisujesz regedit ->Edycja->Znajdź, znajdź następny wpisujesz java i usuwasz co związane z programem.

Przeczyśc komputer http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... r+2.06.567

(Wilczurek23) #6

Wejdź tak: Panel sterowania--> Dodaj lub usuń programy--> Znajdź wpis z nazwą Java i kliknij Zmień/Usuń.

Pomoże. Pozdrawiam.

(A&G) #7

zrobiłam juz wszystko co mi było doradzane i nadal nie mogę odinstalować. gdy wciskam odinstaluj to wyskakuje taki tekst: ERROR 1723. THERE IS A PROBLEM WITH THIS WINDOWS INSTALLER PACKAGE. A DLL REQUIRED FOR THIS INSTALL TO COMPLETE COULD NOT BE RUN. CONTACT YOUR SUPPORT PERSONNEL OR PACKAGE VENDOR. NIE POTRAFIE TEGO PRZETŁUMACZYĆ...

(igrek) #8

eee według mnie masz wyłączony instalator windows.

(system) #9

Użyj Windows Installer Clean Up.

(A&G) #10

USUNĘŁAM WSZYSTKO Z TEGO REJESTRU,I UDAŁO MI SIĘ TO USUNĄĆ. ZAZNACZAM ZE TO CO MIAŁAM ZAINSTALOWANE TO BYŁA JAKAŚ CZĘŚĆ PROGRAMU JAVA (NIEWYBUCH?). NIE WIEM DLACZEGO TO MI SIĘ TAK ZAINSTALOWAŁO, ALE JEDNO WIEM NAPEWNO ŻE TERAZ NIE MOGĘ WCALE ZAINSTALOWAĆ JAVY...MAM NOWEGO PRZYJACIELA O IMIENIU: "INTERNAL ERROR 2753.REGUTILS.DLL."

MOŻE MOJA "VISTA" LUB "AVAST" NIE LUBIĄ JAWY?

(igrek) #11

napisz co było nie tak. dla potomnych