Java - nie działa :/

(Qwas7) #1

Mam problem: mam motke t722i (soft od t720i), ale nie działają mi aplikacje java :confused: - jak otwieram grę to mi sie wyswietlacz robi kolorowy i po chwili wszystko wraca do początku (do 'pulpitu') i wraca zasieg (widocznie w miedzyczasie go gubi). Co mam zrobic zeby aktywowac jave (nie wgrywanie, bo to mam opanowane), tylko zeby mi działaly te aplikacje Javy ?? :slight_smile:

(Neobit) #2

jave musisz aktywowac np. przez mss lub przez edycje seema ale z tego co piszesz to mozna podejrzewac ze mozesz miec cos namieszane we flashu...skoro takie cyrki??

(Czr R1) #3

Może masz coś właśnie we flashu zrobione. Poszukaj na necie bo chyba kiedyś coś czytałem że jave trza odblokować :confused: Najlepiej będzie jak poszukasz na necie

(Qwas7) #4

odblokowac to mozna ładowanie apletów javy - a mi po prostu ta java nie działa :confused: ale kumpel cos mi dzisiaj gadał ze to z powodu GPRSa - czy to mozliwe ??

(Neobit) #5

osobiscie nie widze zwiazku z gprs-em...no ale moge sie mylic:/ najlepiej sflashuj sluchawke najnowsza wersja:)mysle ze powinno wtedy byc po klopocie:)

(Qwas7) #6

a ktos moze mi dokładnie opisac na czym polega flashowanie ?? czy to jest w miare bezpieczne?? za pomoca jkiego programu moge to zrobic i gdzie znalezc dokładną instrukcję tego ??

(Neobit) #7

falshowac motke mozesz PST narzedziem multiflashflex. potrzebujesz tylko flasha do tego moze byc rowniez polski langpack i robisz tak: podlaczasz komore przez kabel wlaczasz mff wybierasz sciezke doc. z plikiem flasha i dajesz flash...zamykasz oczy;) sluchawka wchodzi w tryb flashowania:) wszystko dzieje sie samoczynnie, jakies +-10 min:) pozniej sam sie zresetuje.jesli :stuck_out_tongue: sie wlaczy;) to robisz tak samo z langpackiem:) powinno wszystko smigac!! uff jak cos to mozesz na dzdz sie odezwac:)