Java - problem z czatem

mam wolne wiec postanowilem wejsc na czat, ale nie moge

(kiedys odinstalowalem jave).

zainstalowalem wiec jave "jre-1_5_0_11-windows-i586-p-s (java firmy sun)

mam dobrze ustawione w opcjach internetowych ale nadal nie moge wejsc na czat tak jakbym nie mial javy (Nawet jak wylacze Kaspersky Internet Security)

moze ktos poda link do czegos co musze zainstalowac lub cos podpowie

franek84

Aby sprawdzić, czy masz poprawnie zainstalowaną Jave w danej przeglądarce - wejdź na Testowanie instalacji oprogramowania Java - klikniesz na Weryfikacja instalacji - jeżeli masz w porządku, to winien pokazać się radosny komunikat GRATULACJE, masz zainstalowaną najnowszą wersję oprogramowania Java! , a to by świadczyło, że kłopoty leżą poza Javą

Pozdrawiam :slight_smile:

Jeżeli Java firmu SUN jest zainstalowana poprawnie i czat nie działa to może potrzebna jest Java-Microsoft? Powinna być jakaś informacja aby niepotrzebnie nie instalować.

skorzystalem z linku podanego przez agatona

mam najnowsza wersje jawy

sprawdzilem na interii (aplet java uruchamia sie tam przed podawaniem nicka itp…)

ale wyskakuje cos takiego:

Witamy

Niestety Twoja przeglądarka nie obsługuje środowiska Java.

W przypadku systemów Windows 95, 98, ME, NT4 oraz 2000 Java powinna być zainstalowana wraz z systemem.

W systemie Windows XP należy zainstalować Javę ręcznie.

Środowisko Java umożliwia uruchamianie appletów, czyli programów działających w oknach witryn internetowych.

Takim programem jest właśnie CZATeria. W celu skorzystania z CZATerii należy zatem pobrać najnowszą wersję środowiska Java dla Twojej przeglądarki. Najlepiej by była to Java firmy SUN.

Kliknij w tym miejscu, aby przejść do strony umożliwiającej pobranie Javy.

Po jej zainstalowaniu, wróć na tę stronę, aby cieszyć się CZATerią :slight_smile:

Miłego CZATowania!

a jaka masz przegladarke?

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.