Java

Siemka !

Mam problem z javą, mianowicie nie moge wchodzić w strony gdzie jast potrzebna java. Zainstalowałem jave ale dalej to samo jak by się wogóle nie zainstalował :frowning: Może mi ktoś powiedzieć czy to w jakiśinny sposób trzeba instalować czy ja coś źle robie nie wiem ! Jak możecie to podajcie linki z kąd można ściągnąć jave (ja instalowałem microsofta, ale wiem że są i inne) Nie podawajcie linków z tego vortalu bo tu wszędzie trzeba mieć jave :frowning:

Z góry dzięki

Pozdrawiem

zainstaluj ta firmy sun ta jest obecniie wykorzystywana do chatow czy

animacji i gierek itp.

http://java.com:80/en/download/manual.jsp

Możesz ewentualnie sprawdzić czy masz dobrze ustawioną:

Opcje Internetowe>>Zaawansowane>>Włączony kompilator java Jit ( to musi być zaznaczone) :smiley:

No więc tak ! Zainstalowałem Jave do której podała mi link Kamcia_18, ale bez zmian :frowning: Czy ją się jakoś konfiguruje czy coś ?

A jeśli chodzi o ustawieni to czy ta opcja ma być zakliknięta ?

Opcje Internetowe>>Zaawansowane>>Włączone logowanie Java

A może znacie jakiś program, który jak się instaluje to instaluje samoczynnie Jave, bo kiedyś zawsze po formacie wgrywałem programy i java się sama przy którymś wgrywała, a teraz nie ma :frowning: Kurcze jaki to mógł być program ;(

To może spróbuj zainstalować Operke (wersje z Javą).

Tez polecam ten sposob, wszystko ladnie sie zgrywa i dobrze dziala.

:D/ Nareście ! Wszystko działa. Tylko ma rozumieć że tej reklamy nie da się usunąć jeśli nie będe miał wykupionej wersji ? Bo troche mnie drażni :cry: No ale ważne że działają działy do których potrzeba javy. Mile będą widziane propozycje do IE Bo zanim się przyzwyczaje do Opery to treche minie czasu. Ale ja się nie martwie gorzej to pewnie zniesie moja siora :frowning: Wielkie dzięki za pomoc i mam nadzieje że jeszcze ktoś znajdzie rozwiązanie do IE pozdrawiam i czekam na dalsze propozycje !