Javascript - nie działa w przeglądarce IE

Witam. Mam nietypowy a może typowy problem:). Ostatnio robilem scana Nodem32 a wynikiem bylo ujawnienie kilku trojanow java. Więc wesoło je usunąlem. Ale co sie potem okazało. że nie moge uruchamiac skryptów javascript na stronkach internetowych a co za tym idzie nie mogę wchodzic na roznego rodzaju chaty( przyciski sa wogóle nieaktywne) czy nawet obsługiwac poczty … zaistalowalem inna przegladarke i wszystko dziala…a inetrnet explorer padł…wiec może ktos ma jakis pomysł jak temu zaradzić i przywrócic IE do dawnej “świetności”??? z gory dziekuje

ps. nie znam sie na kompach wiec moglem walnac kilka bykow:)

Po pierwsze IE nie jest i nie był świetny :mrgreen:

Ściągnij i zainstaluj TO (Microsoft VM)

możesz też spróbować -

właściwości: Internet -> zaawansowane -> zaznaczyć wszystko w kategorii Microsoft VM (nie wiem czy pomoże ale możesz spróbować - nic się nie stanie ;] )

Ja na Twoim miejscu zostałbym przy czymś co nie pochodzi od microsyfu…

polecam Firefoxa :stuck_out_tongue: jest świetny :!: :!: :!:

Te Twoje problemy są powodem tego, że IE jest kiepski, ma dużo niedoróbek i łatwo łapie syf. Powinieneś zastanowić się nad zmianą przeglądarki na FireFoxa lub Operę :slight_smile:

no wlasnie zainstalowalem mozille i opere i testuje :slight_smile: …jednak chciałbym naprawic IE … wiec bardzo prosze pomoc…

ps. mam zainstalowana jave , wiec moze cos wylaczylem???

A probowales zwyczajnie wejsc w panel sterowania/ opcje internetowe/ zabezpieczenia ? i tam zmienic wszystko na domyslne? No może nie koniecznie wszystko :slight_smile: np.: tylko opcje „internet”