javaScript nie odpowiada, mimo włączenia

Panowie, witam serdeczne, mam głupi problem, nie mogę się zarejestrować na forum internetowe (ofg.pl) bo przy próbie rejestracji wyświetla się komunikat

"Aby się zarejestrować, należy mieć w przeglądarce włączoną obsługę JavaScript."

Używam Chroma na lapku i mam włączoną funkcję javascript, na pc próbowałem z mozzilli sie zarejestrowąc (również upewniłem się, że javascript jest włączona) i ten sam komunikat, probowałem jeszcze z jednego kompa i to samo. Czy to możliwe, że to forum zablokowało(chyba z nadmiaru użytkowniów) nowe rejestracje? Co mam zrobić, żeby móc się zalogować? JEst jakiś sposób, żeby inaczej właczyć JAVASCROPT?

Nie masz jakiegoś dodatku pokroju AdBlocka lub NoScript w przeglądarce?

NIe mam, wcześniej rejestrowałem wiecej kont i wszystko było ok:) A teraz nie moge zarejestrować, nie mam nic blokującego

Dodane 11.04.2013 (Cz) 19:35

Dalej nic, właściwie na tym forum, na które nie mogę się zalogować jest taki problem, że od rejestrowało się tam tygodniowo dużo osób, od czasu kiedy nie mogę się tam zerejestrować przez brak javyscript, ilość nowych rejestracji stanęła w miejscu, czy to możliwe, że admin tego forum umyśle (żądając javascript) chciał zaprzestać nowych rejestracji? Nie mam już pomysłu próbowałem z każdej przeglądarki!