Javascript-y, odtwarzacze i szablony do stron internetowych

(system) #1

Witam, w moim liceum mam (a raczej cały mój rocznik) na TI (technologii informatycznej) zrobić własną stronę internetową, która ma potem być opublikowana w internecie, co mnie właśnie dobija, ponieważ jeżeli mają one (nasze wszystkie strony) być w internecie, to trzeba przestrzegać wszystkich praw autorskich (nie chcę CBA, czy coś takiego o 5:00 w domu), co by nie było potrzebne, gdyby prace nie były publikowane. Piszę to dlatego, ponieważ chciałbym, żebyście podali jakieś strony na których można ściągnąć za darmo (w tym też bez żadnych wymagań typu, że ma być w stopce link na stronę twórcy danej, np. grafiki, ponieważ samych linków będzie tyle, że ta stopka zajmie mi pół powierzchni strony) grafiki, odtwarzacze (może jakieś klasowe wideo tam wstawie), Javascript-y i szablony stron (możemy używać różnych części szablonów stron). Może to brzmi trochę tak, że jestem leniwy i nie chce mi się szukać, ale znając adresy z różnymi "bajerami" do stron internetowych od Was, szybciej znajdę to czego potrzebuję, a tylko na lekcji mogę robić tą stronę i jedynie co to mogę na lekcję przygotować sobie materiały do tej strony. Jeśli macie ochotę i pomysł, to możecie też zasugerować temat strony beż potrzeby wysyłania emaili do, np. jakiegoś muzyka, czy mogę dać na swojej stronie jej utwór, czy do twórców jakiś innych stron, czy sobie zastrzegają prawa do linków. Dlatego jeśli możecie, to pomóżcie. :!: