Javascripty nie działają!

Witam,

mam problem z wyświetlaniem javascript-ów na swojej stronie. Nie wiem dlaczego. Gdy umieszczam na stronie np. jeden z darmowych systemów statystyk, skrypt kursów walut czy nawet reklamy Google to strona nie ładuje się. Wyświetla się może 30% tego co na niej jest. Adres strony: http://www.e-luz.net. Strona napisana w php na bazie mysql. Jeśli potraficie pomóc to piszcie tutaj lub na gg: ***. Pozdrawiam.

edit

Pomagamy sobie na forum, a nie na kanałach prywatnych! (adpawl)

A wracając do pytania, to co to jest?

Może warto by się zdecydować w jakim standardzie piszesz?

html, xhtml czy co?

jeśli ma to być xhtml, to style wstawiaj w sekcji CDATA …czyli tak:

…no i zamykaj znaczniki puste.

Najlepiej jednak poczytaj kurs xhtml.

jak się nie mylę to nie powinno tak wyglądać no chyba że się coś ostatnio zmieniło (ale raczej nie)

style="margin-top:5px; style="margin-bottom:5px;"

style="margin-left="3px; margin-right:3px;"

i jest tego w kodzie strony trochę dużo

jeśli umieszczam taki kod:

wsimg.php?w=4944&p=6228

to jak powinno to byc poprawnie?

Złączono Posta : 23.07.2007 (Pon) 22:11

przepraszam ale gdzie w kodzie znalazłeś coś takiego?

zaczyna się od linijki 382 są to te tabelki z newsami

rzeczywiście… znalazłem to w pliku z artykułami…:slight_smile: to co znalazłem to poprawiłem, ale co to ma wspólnego z tematem

oczywiście ze xhtml… przecież większość chyba jest dobrze

polecałby dokładnie sprawdzić cały kod źródłowy strony bo to raczej w nim są błędy powodujące złe działanie Javascriptów

a co do xhtml to jak pisał adpawl musisz pozamykać wszystkie puste znaczniki i jak się nie mylę tyczy się to także

a co do samych Javascriptów to przecież z tego co widziałem masz takowe na swojej stronie i jakoś działają (np. data u góry) chyba że chodziło ci o ten konkretny powyżej przez ciebie podany

Dzieki za wszystkie rady. Tak naprawdę to pierwszy serwis którym sie opiekuje :slight_smile: wszystkie

już pozamykałem.

No kilka jest i działa…tym bardziej nie rozumiem dlaczego większość które chcę w stawić powoduje ze strona sie nie ładuje.

wsimg.php?w=4944&p=6228

To jest właśnie jeden z tych skryptów który nie działa, a dodam ze na wszystkich innych stronach gdzie go umieszczałem wszystko działało.

piwo jak nic stawiasz !!

mario@ dzieki wielkie! !!