JDownloader automatyczne czytanie kodu

Witam chciałem się dowiedzieć czy programem JDownloader da rade ustawić automatyczne czytanie kodu captcha ( tego podczas pobierania plików na stronach…)

Nie ustawisz tego,albo JD ''przepisze sam kod , albo i nie to już zależy od trudności kodu i od tego jak często dana strona aktualizuje tą trudność, bo raz JD zaktualizuje się do danego poziomu trudności i w jednym dniu będzie przepisywał ten kod a w następnym dniu strona hostingowa zaktualizuje trudność kodu captcha i JD już sobie z tym nie poradzi do czasu kolejnej aktualizacji JD jeżeli w ogóle takowa się pojawi.

rozumie , a moze wie ktoś czemu nie pobiera mi 2 pliku w kolejności ??? mam 7 partów pierwszy mi pobrało podczas 2 jakis błąd . Obok pliku do pobierania wyskakuje informacja “waiting for new IP” Tyle że ja mam stałe ip więc czemu on chce nowe ???

Z jakiego hostingu pobierasz te pliki?

Nie pobiera od razu bo są limity.

aktualnie z Hotfile

No to musisz czekać, albo wykup sobie konto premium , wtedy będziesz pobierał bez limitów.

:slight_smile: dziękuje za premium , lecz nie opłacalne to jest ( chyba ze dla ludzi z grubym portfelem )

dzięki za pomoc